Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom, melyikük maradjon...

Nem tudom, melyikük maradjon velem?

Figyelt kérdés
3 kis termetű kutyánk van,de akarunk egy nagyot is. A baj csak az hogy a 3 kutya oltása nagyon drága nemhogy a négyé. Az egyik kutya féléves korom óta velem van,de nem fajtiszta. A másikat Pécsen vettük,de nagyon szeretem ráadásul fajtiszta. A harmadikat az utcáról hoztam be foxi keverék de sok mindent tud. Melyik maradjon velem??
2010. jún. 28. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Az amelyiket a legjobban szereted. Bár nem értem ha őket annyira szereted, minek akarsz egy másikat, ha tudod hogy meg kell válnod a mostaniaktól.
2010. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan képes lennél egy régi kutyádat elhagyni csak hogy egy új lehessen?Szívtelen szemétláda vagy!Ilyen embernek nem való 1 kutya sem!
2010. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Es mit csinalsz azzal, amelyik nem marad veled ? Bedobod a menhelyre, azert, hogy lehessen egy uj kutyad ? Gratulalok. Egy kutyat sem erdemelnel, nemhogy harmat.
2010. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék megtartanám mind a 3at,és nem akarnék negyedik kutyát.

Soha nem tudnék választani a kutyáim közül, egyiket se hagynám el semmi pénzért soha.

2010. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek egyáltalán 3 kutya? Mármint értelek, én is nagyon szeretnék megint egy kiskutyát, mert újdonság, meg életem legboldogabb szakaszai azok voltak, mikor épp új kiskutyám volt, de sosem lennék annyira önző, hogy emiatt megváljak a másik kutyámtól. És mi lesz azzal akit végül nem választasz? Menhelyre kerül?


Ne haragudj, de a helyedben nagyon szégyelném magam, hogy ilyen egyáltalán eszembe jutott.

2010. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Képes lennél kidobni a kutyádat hogy szerezhess egy másikat?

Ásd el magad!

2010. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ó hogy lehetsz egy ilyen mocskos fehérnép? De azok a böszme szüleid is, akik megengedik neked ezt! Gondolj bele, ha anyádék akarnának egy másik gyereket, de tőled meg kéne válni, mert 2 gyereknek az eltartása már nem fér bele. Mit gondolnál ilyenkor? Tudod mit? Válj meg mindhárom kutyádtól, úgy lesz a legjobb.


Nekem is három kutyám van. Csak kettő volt, de lett kölykük, akiket elajándékoztunk. Sajnos az egyiknek a lábát a papám becsípte véletlen az ajtóba ( nagyothalló volt ), és le kellett amputálni az egyik lábujját. Képzeld nem kellett senkinek. Mit csináltunk volna? Lőttük volna agyon? Vagy vittük volna menhelyre? Egyikre sem tudnák mégcsak gondolni sem, nemhogy megcsináli! Ezért elhoztuk hozzánk. Apukám kórházban dolgozik, ezért megengedték neki azt, hogy elhozza onnan neki azt a kaját, amit a betegek nem esznek meg. Sajnos nemrég kiderült, hogy a legidősebb kutyám szívbeteg, ezért csak különleges kaját kap ( ami olyan 5000). De nem visszük menhelyre, nem öljük meg, nem altatjuk el, és nem azért mert vállaltuk!!! Hanem mert SZERETJÜK!!!!!


Aztán kb 3hónapja telefonáltak nekünk, hogy találtak egy kisgörényt, akit bevittek az állatkórházba, mert el akarják altatni annyira vad. Egy ismerősünk aki odavalósi, elvitte magához, és megszelidítette ( ennek az ismerősnek 6 görije van, ért hozzá ). Megkérdezett minket nem-e akarnánk örökbefogadni. Örökbefogadtuk ( ígfy most két görényünk van ). A görik nagyon szeretik egymást, és ez a másik göri a szüleimet nagyon utálja! Szó szerint! De viszont engem még soha meg nem harapott! Engem nagyon szeret, de sajnos az anyukámat harapja, apukám meg nem is nagyon nyúl hozzá. Viszont anyummal már nem annyira ellenszenves. Más már rég elaltatta volna, de mi nem tettük, mert MEGSZERETTÜK!!!


És akkor még az is volt, hogy karácsony tájékán befogadtunk 2 cicát. Az egyik tele volt puskatölténnyel. De megcsináltattuk neki! És itt van velünk, mi etetjük, és azért nem adjuk menhelyre egyiket sem, mert SZERETJÜK ŐKET!


És félreértés ne essék, NEM VAGYUNK GAZDAGOK, teljesen átlag a fizuja mindét szülőmnek.

Tehát van 3 kutyánk, 2 görink, és 2 cicánk! De VÁLLALTUK ŐKET, FELELŐSSÉGGEL TARTOZUNK IRÁNTUK


SZÉGYELLD MAGAD!

2010. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon szívtelen ember vagy. Képes lennél eldobni az egyik kutyádat aki mindenkiél jobban szeret, csak mert neked egy újat akarsz????????????
2010. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Plusz...minden kutya fajtiszta, mert az maga a kutya..
2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azután amikor rájössz, hogy az egy nagytestű etetése annyiba kerül, mint a három kistestűjé, akkor majd a maradék két kicsit is kidobod, hogy etetni bírd a nagyot?
2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!