Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom, melyikük maradjon...

Nem tudom, melyikük maradjon velem?

Figyelt kérdés
3 kis termetű kutyánk van,de akarunk egy nagyot is. A baj csak az hogy a 3 kutya oltása nagyon drága nemhogy a négyé. Az egyik kutya féléves korom óta velem van,de nem fajtiszta. A másikat Pécsen vettük,de nagyon szeretem ráadásul fajtiszta. A harmadikat az utcáról hoztam be foxi keverék de sok mindent tud. Melyik maradjon velem??
2010. jún. 28. 12:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Oké,csak hogy tiztázzuk!!!! a Szüleim akarnak egy nagyot!!!!!!!! szóval.. De mind1 és amúgy is áh.. tök mind1 nem a menhelyre kerülnének hanem szerető gazdákhoz...
2010. jún. 28. 13:35
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nanana!!! Szerető gazdákhoz kerülnének??? Az összeset adjátok akkor oda!!!:)
2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak egy kitalált provokatív kérdés!
2010. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
És hol kerestek neki szertő gazdát? amúgy egy nagy kutya etetése és oltása tényleg anniy, mint a három kicsié. ha ezen múlik, tényleg nem kéne vállalni. Amúgy egy felnőtt keverék kutyának nagyon nehéz gazdit keresni. Tudod nekem is azt mondták kiskoromban a szüleim, hogy megszökött a kutyus, és nem jött haza, csak aztán sajnos kiderült, hogy mégsem pont így volt. Ne légy naív, és ne hagyd, hogy eldobják szegényt (bármelyikük is legyen az)
2010. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Akiteki ***** válasza:
Az összeset adjátok oda. Még a menhelyen is jobb nekik, ott esélyük van szerető gazdát találni, nem ilyet.
2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a szempontból mindegy kihez kerülnek, a lényeg hogy meguntattok, jöhet a következő. Én a világ minden kicsinyítsem adnám oda egyik állatomat se. Pedig elhiheted van köztük k*rva problémás is, de hozzám tartozik! Befogadtam, és nincs olyan ember aki eltudnád tőlem venni. Se szülő, se barát, se pár, se szomszéd...

Remélem soha többet nem kerül a közeletekbe állat!

2010. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnak a szüleid nagyot? Akkor ez az összes hozzászólás NEKIK szól. minek vállaltatok 3 kutyát, ha nem tudjátok kifizetni az oltást? nem hogy örülnétek hogy vannak kutyáitok, és akkor egyet eldobtok hogy jöjjön egy új? miaz meguntátok őket? ha kutya lennék nagyon nemakarnék a kutyátok lenni, mert csak ők is csalódnak bennetek. remélem letudtunk beszélni róla, ha meg nem akkor lehet jobban is jár az az egy kutya amit KIDOBTOK és tényleg, jól írtad, SZERETŐ GAZDIKHOZ KERÜL, akik nem dobják ki egy másik kutya miatt. remélem az új nagy kutyával sok baj lesz és majd megbánjátok... szegény kutyusok. és még ki is írtad kérdésnek. milyen gazdi vagy, már bocs? tényleg nektek nem való egy kutya se... inkább akkor cseréljétek le őket halakra -.-' akiknek nem kell oltás és lehet belőle sok
2010. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Akiteki ***** válasza:
Megnőtt a fiam és sokat eszik. Meg a ruhák is drágábbak. Odaadnám valakinek, lecserélem egy két évesre, azok még olyan cukik!
2010. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vigyázz mit csinálsz nehogy a szüleid megunjanak és lecseréljenek egy fiatalabb gyerekre!!!!!!!! :@@@@@@@@ És az ilyen ember szaporodik tovább basszus!!! Undoritó és szivtelen!!!!!!!
2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!