Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ valaki ilyen hámot?

Használ valaki ilyen hámot?

Figyelt kérdés

[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen hámot hol lehet kapni? A Fressnapf-ben tuti hogy van, de ott pont ilyen. Nekem olyan kellene ami a felnőtt yorkshiere terrieremre is jó lesz majd. Elég drága és már van 2 hámja de egyik sem az igazi, így csak olyat szeretnék venni, amit később is tud majd hordani.


2010. jún. 28. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért baj ha pont ilyen? Vidd el a kutyusodat, hogy próbálja föl.:)
2010. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a mostani kettővel?
2010. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van! (rózsaszínben) még az első kutyánknak vettük, amikor kölyök volt, addig volt jó rá, amíg kb. 3 kg volt. most van még egy kutyusunk fél éve, most 1,3 kg, és egy kicsit nagy neki. de amúgy szerintem nagyon cuki. ha felnőttkorára kb. 2-3 kg lesz a kutyusod, nyugodtan megveheted neki, szerintem nagyon jó. :)
2010. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem jó az eddigi 2, mert amit most hord cica hám és a nyakánál nagy és néha folytja is. A másik kutyahám, S-es méret, de a legkisebben is nagyon nagy.
2010. jún. 28. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül ilyen terjedelmes, ruhaszerű hámot venni neki, és ha jól láttam, csak 1 méret, nem változtatható. Vidd el magaddal a kutyust a Fressnapf-ba, ott rá tudod próbálni a neked tetsző hámot. Olyat válassz, ami állítható, és a legkisebb mérete jó most a kutyára. Így, mire megnő, kilazítva is jó lesz még rá. :)
2010. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk az alpha-zooban és ott is tök jó hámok vannak, és mi olcsóbban is vettük, mint a fressiben. szerintem érdemes benézni.
2010. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!