Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírják a kutyáitok ezt...

Hogy bírják a kutyáitok ezt az Istenverte förtelmes puffogást? Ez egy őrület!

Figyelt kérdés
Az enyém már megnyugodott, itt alszik mellettem. Adtam neki kora este egy nyugtatót, amit az állatorvos adott. (magyar vizsla)

2018. dec. 31. 23:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%

respect az állatoknak , ezt még én se bírom nem hogy ők.

akik puffogtat az egy idióta , nem értem miért nem lehet betiltani

2019. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Felháborító!
2019. jan. 1. 00:07
 3/46 anonim válasza:
27%
Már ez is baj?! Nehogy már más kisállatai miatt ne tüzijátékozzak.
2019. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
13%

Simán!


Lánc + Frontin 2mg. Alszik mint a bunda, ha mégis felkelne idő előtt, a lánc miatt nem tud lelépni.

2019. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
75%

"Lánc + Frontin 2mg. Alszik mint a bunda, ha mégis felkelne idő előtt, a lánc miatt nem tud lelépni." Csak trollkodik, ennyire telik neki ilyenkor is, ennyire nyomorult. Nehogy bevegyétek.


Amúgy a mi környékünkön a szegényebb, egész évben panaszkodók durrantgatnak már órák óta...erre van pénz, meg cigire. :)

2019. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
69%
11-kor kint voltam labdázni a kutyámmal. Nem maradhat el az esti rohangálás. Nem igazán érdekelte a durrogás. Szerencsés vagyok.5 éves. Remélem, idős korára sem lesz érzékeny ezekre a zajokra.
2019. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom a trollokkal! 17%-os!
2019. jan. 1. 00:29
 8/46 anonim ***** válasza:
14%

Ebben mi a trollkodás?


Nekem még sosem kellett az új évet kutyakereséssel kezdenem, mint sokaknak! :)

2019. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

#3-as, felőlem tűzijátékozhattok, amennyit akartok, én biztos nem fogok kampányolni a betiltásért. De azt ugye tudod, hogy a vadállatokat ilyenkor senki nem védi meg? A gondos állattartók biztonságba helyezik az állataikat, de ilyenkor sok a kár a vadállományban. De ti csak szórakozzatok. Biztosan megéri.

A mi kutyáink egész jól bírják, de a vendég kutyánk, akit erre az estére bevállaltunk ő sír minden durranásnál. Pedig itt vannak bent együtt.

De most már talán lassan vége.

2019. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
78%
Lakásban van, mélyen alszik nyugtató nélkül! Kint vad lövések zaja van, de lexarja amíg bent van. A séta meg megvolt kétszer is este, nem a vad háború közepette. Egy évben max két napot ki lehet bírni odafigyelés mellett. És utálom a petárdát meg a haszontalan tűzijátékot is.
2019. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!