Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kutyaeledellel...

Ki milyen kutyaeledellel eteti kutyáját? Pedigree, Friskies, Darling kutyatápok és konzervek, esetleg az állateledel boltban kaphato pl Brit Care, Acana és társai? Melyek a jobbak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Alkalmankėnt Josera. Amúgy nyersen etetem.
2019. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Eddig Brit Carerel etettem, de leromlott a minősége és most megnéztem ezt a purizont, amit itt vki írt és meglepődtem, nagyon jó az árérték arány, nagyon jónak tűnik!

Köszi az ötletet!!

2019. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Happy dog, némi real nature konzervvel.
2019. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Platinum száraztápot eszik. (Online rendelem, de a sarkon lévő állateledel boltban is van, viszont ott drágább. Van zacskoban is és kimérve is) Ezen kívül jutalomfalat: Platinum, Acana, Orijen vagy valami 100% szárított husi. Nasi: zöldség, gyümölcs.


Pedigree és társai csak szemét. Borzalmas az összetételük, semmi hús nincs bennük. Az a jó, ha magas a hústartalma és nincs tele gabonával, kukoricával, szójával és mesterséges ízfokozókkal.

2019. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Taste of the wild + kiegészítők

Sportkutyák

2019. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

N&D.

Kiskorában Wolf of Wilderness.

2019. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Maxitabi ***** válasza:
36%
Orijen és Acana volt 8 évig, kb 1,5 éve wolfsblut táp (csökkenteni kellett a fehérjebevitelt autoimmun betegség miatt), kaukázusi kefír, gyümölcsök és néha nyers csontos hús a fogakra (kivéve disznó). Jutifalinak szárított cuccok, egyszer-egyszer szőr vagy izület-erősítő kúrák. Konzervből -nagyon ritkán -csak a legjobbak, pl Grau, Landfleisch,Rinti, Mac's, Terra Canis,Wolfsblut, Belcando.
2019. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Acanát kaptak amíg meg nem drágult, utána N&D, majd megint Acana mikor megjelent az olcsóbb termékcsaládjuk, most Brit Care-t kapnak, mert a szuperprémium tápokban túl sok a fehérje és az egyik fosik tőle.
2021. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!