Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám általában 30-40...

A kutyám általában 30-40 percet is szokta keresni a helyet ahol elvégezheti a dolgát, hogyan tanítsam meg arra, hogy amint lemegyünk, egyből elvégezze a dolgát?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi jdős?
2019. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2019. jan. 1. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Az én kutyám is ezt csinálta nagyon sokáig de durvábban. Volt, hogy egyhuzamban lent voltam vele 4 órát, mert sehol sem volt neki jó. Mi úgy oldottuk ezt meg, hogy a párommal is megbeszéltem, hogy vigye többször ő is és mind a ketten, amikor látjuk, hogy elkezdi keresni valahol nagyon, akkor egyszer csak nem engedjük tovább menni az adott területről. Az elején volt nagyon nagy hiszti, de már egész szépen megtanulta. Nem engedjük válogatni, hisztizni, ez a titka. Lehet nálatok is beválna.
2019. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerelj rá kapcsolót.

Miért kellene azonnal a dolgát végeznie?

Amikor azonnal elvégzi, általában nagyon kell neki piszkolni. Minden más esetben szükségük van a kutyáknak szag ingerre. És némi mozgásra is, hiszen a legtöbbször otthon pihen, mielőtt leviszitek.


Szuka, vagy kan?

2019. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kan
2019. jan. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!