Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt miėrt pontoznak le mindenk...

Itt miėrt pontoznak le mindenkit, akinek nem cuki szobakutyája van vagy csalad kedve goldi?

Figyelt kérdés
Sokan abban a tėvhitben ėlnek, hogy a kanapėkutya ėlet a legjobb meg az elkėnyeztetės ės úgy szólják le a munkakutyásokat, hogy az ėletben nem tanultak semmit a kutyájukkal, nem sportoltak együtt...
2019. jan. 1. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Nos, nekem kaukázusim van, ha megemlítem hogy házőrző és tanyán van... :D Állatvédelmi világháború

Khm... ráadásul én hozzászoktatom a petárdához, lövedék hangjához. ÉS vegyesen etetem táppal és nyerssel. Sose vagyok felpontozva. De nem is érdekel. Úgyis egy állatkínszófíreg vagyok.. ;) Illetve én legalább megírom az igazságot.


Persze amikor jön a kérdés hogy valaki kaukázusit akar panelban tartani, jönnek a válaszok, hogy igen, nyugodtan, mert a kutya nem a környezetéhez hanem a gazdájához ragaszkodik.. De persze ugyanez az indoklás már nem elfogadható, ha border colliet akar valaki napi 1,5 óra sétával tartani, vagy épp francia bulldogot kinti kutyaként. Ugyanaz a szívás mindhárom kutya részéről...


vagy mikor azt próbálom elmagyarázni, hogy oké, kutyát tenyésztőtől, de használható pásztorkutyát tanyáról... esetleg megemlítem hogy vannak nem elhízott nem küllemre tenyésztett nem defektes 90kgs kaukázusik

2019. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is növelem az állatkínzók táborát. Pusztán azért, mert kutyaként kezelem a kutyát és nem a gyerekemként. De ilyenkor sok korlátolt képességű már 2 méteres láncot, csontsovány, reszkető, férges kutyát képzel el.
2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindkét tábor kicsit túltolja a kretént.


Tacskóm van, BH-ra készülök vele. Amúgy velem alazik, de stram kiskutya. Fojtóval képzem, kutyasuliba járunk, ott mindegyiken ez van.


Nem tudom, miért kell mindig egymást savazni. De ha nektek ez jo :)

2019. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Akinek társasági kutyája van és leszól másokat azért mert dolgoznak a kutyájukkal, kertben tartják stb. szerintem azért teszi, mert nem tudatosodik benne, hogy ami (szerinte) az ő kutyájának jó, az lehet, hogy egy másiknál már majdnem kínzás és fordítva. Pl. kerti tartás és ÖV egy csivavával vagy 30 m2-en, kanapékutyaként tartott KÁJ.

A hosszú hétvégén úgy alakult, hogy a kerti kutyánk ideiglenesen a szobánkban éjszakázott (ilyen feltétellel adták ki a szállást). Nem rongált, szobatiszta volt, 5 perc alatt megtanulta, hogy hova mehet és hova nem, szóval ezzel nem volt gond, csak épp ha beengedtük, pár perc után ment is volna ki őrjáratozni. Ő ilyen. Kell neki a gazda, a tér és a munka, szeret és tud is dolgozni.

2019. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Munkavonalú német juhász, amerikai staffordshire terrier és amerikai akita kutyáim vannak.


Instant állatkínzó vagyok. Az utcabelieknek már azért is mert képes vagyok bent tartani őket. És még csak nem is elhízottak. Mindig megállítanak hogy miért ilyen sovány, biztos éheztetem őket (az akita miatt nem szólnak, de csak azért mert rajta a bunda miatt sokkal kevésbé látszik)


"a pidbúnak kint a bordája!!"


Rengeteget foglalkozok velük (tekintve hogy mind igen nagy aktivitású munkakutya)

Nagy séták, túrák, rengeteg játék


"Minek foglalkozol azokkal annyit, csak kutyák!!"


Sportolok velük (állatkínzás) IPO, BH, futópadsprint, fa mázás, falmászás, magasugrás, súlyhúzás...

Tiszta szar ember vagyok


Nem falu. Salgótarján.

2019. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!