Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokat hagytok elő...

Milyen játékokat hagytok elő a kutyának?

Figyelt kérdés

Az én kutyám mimdent "ellop" és egyből viszi a helyére. Most próbálok kialakítani egy helyet ahol biztonságban feltehetek mindent. Ezenkívül van pár labdája és rágókája, de inkább papucsokat szeret rágni. Van egy nagy plüsse is, de azt gyakran tépi. Megfogja és gyorsan jobbra-balra rángatja a fejét. Emiatt elkéne venni tőle?


Ti mit vártok el a kutyátoktól hogy foglalja le magát? Mégse aludhat egész nap amíg nemtudtok foglalkozni vele.


2019. jan. 2. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lasztit hagyok kint neki, plüsst nem, mert szaggatja, és félek, hogy lenyeli a darabokat.
2019. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én minden játékot előlhagyok, azér tvettem őket, hogy lefoglalja magát a kutya. Mondjuk az enyém nem eszi meg az estelegesen lerágott/tépett darabokat, ha ezt tenné akkor nem hagynék elől semmit sem.
2019. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy plüssállatot szoktam (direkt kutyáknak való, nincs bélése), mert vigyáz rá, nem tépi szét (még egyetlen plüssét sem szedte szét) . Általában párnának használja vagy dobálja és utána szalad.

Én nem vagyok híve annak, hogy mindent elől hagyjak, mert a játékok arra valók, hogy együtt játszunk, nem arra, hogy elszórakoztassa magát. Ráadásul,ha mindent nála hagynék, akkor egy idő után rájuk se bagózna. Az az egy plüss is ami nála van akkor kelti fel legjobban az érdeklődését, ha megfogom. Amúgy van, hogy napokig a földön hánykolódik és a kutya még rá sem pillant. Amikor meg berakom a helyére akkor azonnal megfogja és kihozza.

2019. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Puller.


Meg is látszik rajta a gyűrődés, de ez az egyetlen játék, amit elől hagyhatok neki több, mint 1 óra erejéig. Már 4 hónapja tökéletes, nem kapta szét, bár tréningezéshez már nem ezt használjuk.

Egyébként mindent széttép

2019. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam a Kong játékokról, én is vettem az enyémnek egy ilyen csontot, meg egy másik fajtát, azt szereti, jutalomfalat mehet bele.
2019. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hagyok neki valamit elől, ami rághat. Labdát, ilyesmit nem.
2019. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
rágócsontot(bőr, ami ehető, játékcsontot, ami kemény tömött gumiból van, meg egy fogtiszítós rágócsontot) sípolós-csörgős gumijátékot(2-3db), snack labdát(amibe jutifali van), kedvenc plüsst(egy van, amit nem szed szét, hanem azzal alszik)
2019. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kötél van elől hagyva, mert ketten vannak és azt néha szokták húzni. A labdákat sem szoktuk elpakolni, de azokkal egyedül nem játszanak.
2019. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!