Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot vegyek? Ezt...

Milyen kutyatápot vegyek? Ezt néztem ki, jók a visszajelzések, vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

3 keverék kutyának lesz


2019. jan. 3. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És most látom, hogy írtad a súlyúkat. Akkor Brit Premiumból is inkább a Large kutyáknak való kellene nektek.
2019. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Maximum 400ft/kg, amit még meg tudok adni. Esetleg ha az egyiket, amit linkeltél keverném azzal amit én linkeltem? Árban pont jó lenne és tovább tartana.

Egyébként nem csak tápot adnék, van nem messze vmi kutyás bolt, ahol a csirke farhátat 100ft/kgért árulják, azzal kiegészíteném.

2019. jan. 3. 19:17
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Azért azt vedd számításba, hogy ezeket a kutyákat nem csak etetni kell, hanem megfelelően foglalkozni is velük.

Arról nem is beszélve, hogy évi egy veszettség + kombinált oltás nem ártana nekik (3 kutyára kb. 30.000 Ft) negyedévente féregtelenítés (évi kb. 20.000 Ft), havonta élősködő elleni kezelés (kb. havi 10.000 Ft évi 120.000).

Szóval nem olcsó dolog ez.

2019. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Joserának van olcsóbb vonala, 18kg os kiszerelésben. Azt hiszem ott 400ft/kg körüli az ár. Érdemes lenne megnézned, elfogadható minőség ilyen árban. Pl Josera Regular
2019. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Adj el egyet vagy kettőt. Három kutya alapvetően necces, elég nagy teher lehet hogy a semmiből 3 neveletlen kutya a fejedre esik. 1-2 kutyával könnyebb boldogulni, úgy értem, őket meg kell tanítani majd az alapvető kulturáltságra, alapszabályokra. Fizikailag és mentálisan is fárasztani kell őket, emellett eltartani, táplálni. Sok pénz, idő, energia
2019. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem rosszak, elvannak ők, csak sokat ugatnak, kergetik egymást, ilyenkor morognak, de csak játékból.

az udvarban sokat szaladgálnak, de elhordom majd őket sétálni is, csak nem tudom még hogy hogyan a hármat ...

2019. jan. 3. 23:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi royal canin-nal szoktuk őket etetni. De az állatboltos biztos tud valami jót ajánlani.

A sétához, szerintem kérj egy ismerőstől/baráttól segítséget. Mert 3 kutyussal elégé érdekes lenne az a séta. :)

2019. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!