Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érzett más is így?

Érzett más is így?

Figyelt kérdés

Van egy más fel éves kutyánk, imádjuk most ő a "gyerek ", a mindenünk.

Egyik ismerősöm vett a kis gyerekenek egy kutyát, kölyök kora óta látom ismerem stb a kutyát nagyon megszerettem és hát ahogy nőtt a kutya már nem foglalkoztak vele meg elszökött stb, kérdezték nem e kell, elhoztam, sajnáltam is hogy a hidegben alszik, tudtam nálunk úgy is bent lesz, staff és argentin dog keverék, nagyon okos, nyugodt stb, nekunk staffink van, kijonnek úgy ahogy, csak épp úgy hoztuk ide hogy tüzel, miénk kan de kivan ivartalanitva de azért meg meg akarja.. Bár inkább a dominancia miatt szerintem. Na de kicsit eltertem az a lényeg hogy amióta itt van az új kutya nekem olyan bűntudatom van hogy az első kutyusunk mit érezhet, meg hogy nem kap most már annyi törődést pedig kap és ugyanúgy foglalkozunk vele meg neki adunk előbb enni neki köszönünk előbb stb de hogy aki érzett már így, annak mennyi idő után múlt el? Meg hamar megszokom hogy most már ketten vannak? Imádom mind kettőt, meg minden állatot, no meg tervbe van a baba projekt is, remélem két nagyobb kutyuval nem lesz annyira problemas babazni :) de persze addigra csak össze szoknak meg minden. Csak ez a fura erzesem.. De örülök hogy segíthetek egy állaton aki már lehet nem élne....



2019. jan. 7. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre!


Nyalják egymást, hol/hogy/mikor?

2019. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát leginkább akkor látom amikor az új kutya lefekszik a kanapera akkor a kutyunk oda megy és a száját nyalogatja és az új kutya is, úgymond egymás nyelvét, meg amikor külön vannak választva egy butorlappal csak akkor azon keresztül is nyalakodnak. Eddig csak egyetlen egyszer volt éles vita, a kaján, az új kutya elég mohó, a kutyunk nem irigy és eddig minden vendég kutya ehetett a kajajabol, de most valami lehetett mert nagyon össze kaptak, szerencse párom is itt volt. Azóta külön adok nekik enni külön helyen
2019. jan. 8. 10:07
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem érthető, ha lelkiismeret furdalásod van, hogy eleget foglalkozol-e az idősebb kutyátokkal (nekem is volt), de ha továbbra is ugyanúgy foglalkozol vele, nem hanyagolod el és betartod az előjogait (első simogatás, játék, etetés, séta...), akkor szerintem megnyugodhatsz! A féltékenységen nem kell meglepődni, nálunk is van, de amíg nem ölt komoly méreteket, addig nem avatkoznék direkt bele, legfeljebb csak tompítanám. Idővel - remélhetőleg - összeszoknak és jót fognak együtt játszani, pihenni.
2019. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!