Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erasmus kutyaval?

Erasmus kutyaval?

Figyelt kérdés

Kovetkezo evben Erasmusra szeretnek jelentkezni, de van egy kutyusom, akit nem akarok itthon hagyni. Van esetleg valakinek tapasztalata abban, hogy kutyaval ment ki erasmusra?

Az utazas es szallas meg lenne oldva, ennek direkt mar utananeztem, de olvastam par elmenybeszamolot, ahol azt irtak hogy olyan sok programot csinaltak nekik, hogy orult, amikor hazaerve aludhatott. Elore is koszonom a segitsegeket, az otleteket, tanacsokat.



2019. jan. 9. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár azt is megpróbálhatod ha bekerülsz, hogy a kutyust az első pàr hèt elejéig haza adod szüleidnek, aztán viszed ki magaddal, ha már tudod kb hogy alakulnak a dolgaid.

Én ismerek olyan egyetemet, akik nem erölködtek se programokkal, se azzal, hogy a papírmunkàval haladjanak és ne csússzanak miattuk a diplomàval. 😅


Szóval szerintem a jelentkezèst nyugodtan add be, ha pedig bekerülsz próbálj volt ottani erasmusosokkal beszélni esetleg a felelős tanszèken valakivel.

2019. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyetemfüggő. Nálunk az erasmusos diákoknak ritkán, talán havonta csinálunk programokat, amúgy nem is keresik a társaságunkat. Illetve eleinte gyakrabban szervezünk programokat, meg mindig vannak lehetőségek, de legtöbbször csak nekünk, a mentorok szórakoztatására :D Szóval ha szállás oké, hely oké, lehet is a közelben sétáltatni, akkor inkább olyanokat kérdezz, akik arra a bizonyos egyetemre mentek a programokat illetően :)


És gratulálok!!! :) Merre mész?

2019. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most láttam, hogy fogsz majd jelentkezni! Ez esetben sok sikert! :)
2019. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve érdeklődhetsz ESN-es diákoktól az egyetemen, nekik vannak kapcsolataik a külföldi mentorokkal, hátha tudnak segíteni
2019. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Húuuu

Pont ugyanez a helyzet nálunk is!! Nekünk a mentorom segített és ő ad tanácsokat.

2019. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon örülnék ha leírnad ezeket a tanácsokat, nekem sajnos nincsen mentorom.
2019. jan. 10. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2019. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!