Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak, ha...

Milyen kutyát válasszak, ha csak a kertben tudom tartani?

Figyelt kérdés

Én a lakásban szeretnék tartani egy francia bulldogot de a család legtöbb tagja nem rajong az ötletért,ugyanis nem szeretnének a lakásban állatot tartani.

Sekély az esély,hogy meggondolják magukat.Ugye a francia bulldogot nem lehet kint tartani,ezért egy kis időre lemondok róla.

Azt mondták,ha szeretnék,akkor kint tarthatok kutyust.És ekkor kezdtem el azon gondolkodni,hogy milyen kutyust lehet kint tartani?!

Nem szeretném,ha vennék egy kutyát és nem érezné magát jól kint.Akkor inkább nem is kell kutya még nem lesz saját lakásom.Szóval milyet válasszak?Egy álmom válna valóra,ha lenne egy kutyám.Gondoltam Golden retrieverre de nem tudom,hogy ő jól viseli e a kint létet.

L



2019. jan. 11. 11:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
63%

A fajtamentők többségénél is van keverék, illetve fajta jellegű keverék. Vannak törzskönyvesek is, de nagyon ritkán.

Semmilyen szervezet nem fog adni egy 17 éves gyereknek kutyát és ott bizony megnézik, hogy mennyire vagy tisztában az adott fajta igényeivel és tudnád-e neki biztosítani a feltételeket. A francia bulldog nagyon cuki, de bulldog. Makacs, akaratos, alkalmi süket és egy minitank. Nevelni kell. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg olyan betegsége van/lehet, ami alsó hangon 20.000 ft, ha csak a rendelőbe lépsz és ránézel az orvosra.


Nem érdekel az anyagi helyzetetek, de mérlegelni kell, hogy adott esetben százazreket kell költeni egy ilyen kutyusra. Nézz utána a fajtabetegségeknek és kalkuláld bele, hogy amíg nincs saját kereseted, ezt a szüleidnek kell fizetni!

2019. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!