Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kozepes es nagytestu...

Milyen kozepes es nagytestu kutyak tarthatok lakasban?

Figyelt kérdés

Parommal most koltozunk uj lakasba pont azert, hogy lehessen kutyank.

Nem szeretnenk kiskutyat inkabb kozepes vagy nagytestu kutyara gondoltunk ehhez szeretnek egy kis segitseget kerni.

Ezek a kutyusok tetszenek:

Golden retriever, chow-chow, nemetjuhasz.

Azert kerem a velemenyeteket mert meg soha nem volt lakasba kutyank es azert is mert a legjobbat szernenk majd neki.

A vele valo foglalkozassal nem lenne gond mivel en csak 4 vagy 6 oraban fogok az uj munkahelyemen dolgozni.

Jo lenne ha a kutyus elvan a lakasban akkor is ha par orara egyedul kell lennie(tudom ez neveles es tanitas kerdese is) gondolok itt arra az idore amikor mind a ketten dolgozunk, mert amugy mindenhova jonne velunk.

Tapasztalatokra, tanacsokra lennek kivancsi.

Egyebkent amig en kertes hazban laktam volt ket nemetjuhaszom, veluk van tapasztalatom.

Nagyon sokat olvastam ezekrol a kutyafajtakrol ugyhogy eleg sok mindent tudok de nem eleget, meg tobbet szeretnek, mert tudom, hogy ez egy nagyon fontos dontes.

Barmilyen tapasztalatot es tanacsot szivesen fogadok!


2019. jan. 11. 16:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!:)
2019. jan. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!