Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagytestu 5 eves...

Katarinka kérdése:

Van egy nagytestu 5 eves pitbul ujfulandi keverek kutyam kulonos modon ugy morog vicsorog ram mindha idegen lennek miert lehet ez? En etetem gondozom sose bantotam

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
A pitbull nagyon vad tud lenni, ha nincsen megnevelve. Nagyon következetesen és szigorúan kell vele bánni, máskülönben a fejedrenő. Ha nem tudod sehogy megnevelni, tényleg a te érdekedben mondom, hogy ajándékozd oda valakinek aki ért a fajtához, máskülönben megfog támadni mindenkit, nem számít, hogy te eteted.
2018. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Milyen helyzetben teszi ezt? Te hogy viselkedsz ilyenkor? Máskor, másokra is morgott már?
2018. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Kevés az info.

Milyen helyzetekben teszi ezt? Támadóan, védekezően, vagy játékosan? Te hogyan reagálod le?

Hogyan volt nevelve eddig a kutya?

2018. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy hogyan, milyen helyzetben teszi ezt.
2018. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy milyen szituációban teszi ezt. Egy kutya nem moroghat/vicsoroghat a gazdájára! Az én kutyám sose teszi ezt, ha fáj neki valami nyüszít, ha nem tetszik neki valami akkor arrébb megy nem pedig vicsorog. Mivel elmondásod szerint nem bántod, nem normális hogy ezt teszi.
2018. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sose bantalmaztuk sot csaladtagnak van tekintve mikor morog vicsorog keményen ra szolok akor a farkat behuzva a hejere balag de tovabra is halom ahogy morog félek lasan a sajat kutyamtot
2018. jún. 9. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami el lett szúrva a nevelésével.

Az önmagában, hogy sose bántottad, nem jelent semmit (alapvető).

Hogyan nevelted? Egyébként szófogadó? Behívható? Sétán hogy viselkedik? Más emberekkel? Más kutyákkal?

Milyen szituációban morog, vicsorog rád? Kaját félti? Fél tőled? (A rászólás utáni behúzott farokból gondolom).

Ennek valami oka van, azt kell kideríteni, és orvosolni.

2018. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!