Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kiskutyám a sarat?

Miért eszi a kiskutyám a sarat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A kölykök már csak ilyenek. Amikor az én kutyám kölyök volt a saját ürülékét ette meg. EZ NEM VICC! :P De semmi baja nem lett. Azóta is boldogan él már lassan 9 éves lesz.
2010. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem 2 oka lehet.:

- Vagy valamiért fel akarja hívni a figyelmet magára, például, hogy többet foglalkozz vele

- Vagy valami nincs rendben a gyomrával, bár ezt az előző válaszadó úgy tűnik cáfolja

2010. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1, Mi kap a kutya enni?

2, Mikor féregtelenítetted utoljára?

3, Mennyi idős a kutya?

2010. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Házi kosztot kap, de ügyelek rá, hogy vitamint (zöldséget is egyen, persze nem töménytelen mennyiségűt és főzve)


Ma adtam neki oda a féregtelenítő tabletta megmaradt negyedét.


8 hetes

2010. jún. 30. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tudom pontosan mit adsz a kutyának, de valami biztos sok gyomorsavat csinál neki. A föld segítségével enyhíti azt (felszívja). Mindenképp változtass az étrendjén.
2010. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit adjak neki? Mi az ami nem csinál sok gyomorsavat?
2010. júl. 2. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szerintem szerezz be egy kisebb mennyiségű tápot (2kg-s legkisebb) próba gyanánt. Azok vannak elég táplálóak és szárazak. Ha a föld evést abbahagyja nyertünk.

Csak minimálisan adj hozzá vizet !!!

2010. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még valami ...


Szerintem mindenképp beszélj orvossal, nehogy gondot okozzon a föld amit megevett. Végbél záródás stb ...

2010. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Meglesz! Köszönöm szépen a válaszodat, tényleg sokat segítettél!
2010. júl. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!