Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napja a westie-m magába...

2 napja a westie-m magába morog éjszaka amikor megsimogatom hirtelen felriad és megijjed. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
egyszer meg majdnem megharapott . akkor is morgott felébresztettem és majdnem harapott
2010. jún. 19. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszat álmodik. Talán túl sokat eszik elalvás előtt, vagy olyan kaját, amitől fáj a hasa.
2010. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

8kor kap vacsit és 10kor meg behozzuk .

mert nappal kint van este meg bent alszik mer félünk hogy valaki ellopja.. :S

2010. jún. 19. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Álmodik. Haggyad hagy morgolódjon.
2010. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álmodik. Haggyad hagy morgolódjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jóvan...

de ha nem keltem fel vagy valami engem harap meg.

jó kis segítség van ezen az oldalon........................

2010. jún. 19. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha alszik, nem harap, csak morog.Talán érte valami és újra álmodja. Mink simogatod, ha alszik? Mégis, milyen választ vártál?
2010. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó válaszokat kaptál, nem értem mi bajod lett! Álmodik a kutyus, álmában morog. Lesz majd még olyan is, hogy alszik közben meg vakkantgatni, nyüszíteni fog. A kutyák is álmodnak. Egyébként meg ha ennyire nem tetszik a válasz, s aggódsz a kutyád éjszakai morgása miatt, akkor kérdezd meg az orvosotokat, hogy mitől csinálja ezt, mi "baja" lehet? Fogadjunk, hogy ugyanezt a választ fogod kapni.
2010. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincsen.

Alvó, álmodó kutyát békén kell hagyni, nem szabad nyúlkálni. Én rendszeresen pofán vágom azt, aki felébreszt.

Ha a kutya álmából ébredve harap, az, ugyanúgy, ahogy az embernél, ösztönös védekezési reakció.

Hagyd békén. Ha jól sejtem, egy ágyban alszik veled. Ha félsz, hogy megharap, akkor aludjon lenn melletted egy kosárban.

2010. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!