Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha WC után nem mosok kezet,...

Ha WC után nem mosok kezet, és a kutya megnyalja attól lehet valami baja?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. De nem a kutyáknak sokkal erősebb az immunrendszerre mint az embereké. Sok kutya ember székletet zabál hobbiból, ők sem betegszenek meg. S moss kezet WC használat után, mert neked viszont lehet bajod.
2019. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák még a saját szarukat is megeszik. Szerinted??..
2019. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EagleHUN ***** válasza:
100%

Mit nyal meg? A kezed, vagy a WC-t, vagy ami benne van? Ezt azért tisztázzuk előtte. :D


Egyébként egyiktől sem lesz baja, nyugi.


A WC után illik kezet mosni!

2019. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, de moss kezet.


Egyrészt neked lehet bajod (hiába származik "belőled", hidd el, káros) másrészt... hát, amióta láttam embereket kézmosás nélkül kirongyolni a vécéről, én már csak lábbal nyitom ki a mosdók ajtaját.


Gondolj magadra és másokra is, kérlek.

2019. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is magad félted és a családtagjaidat, hanem a kutyát, hogy baja lehet? Nem, a kutyának nem lesz baja, de azért ha lehetséges, ne szeletelj kenyeret például. Más is akar enni belőle. Elég gusztustalan. Ráadásul nem is azt írtad, hogy nem mostál (egyszer) kezet, hanem azt, hogy nem mosol kezet vécézés után.
2019. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

1. Miért nem mosol kezet?

2. Miért hagyod hogy megnyalja a kutya a kezedet?


Igen, lehet baja, és neked is.

Ha a saját egészségeddel nem foglalkozol, legalább a kutyádéval kellene. Én legalábbis biztos nem kockáztatnám az ő jólétét a saját igénytelenségem miatt.

2019. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Az kimaradt, hogy az én kutyámnak például már így is E-coli fertőzése van. Nem egy leányálom, úgyhogy azért csak inkább moss kezet mielőtt a kutyához nyúlsz.
2019. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!