Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nők! Akiknek kan kutyájuk...

Nők! Akiknek kan kutyájuk van. Ti is képesek voltatok őket ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2019. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen.
2019. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Én igen.

Mi köze ennek ahhoz, hogy nő vagyok vagy férfi?

Azt tapasztalom, a nők jobban akarják az ivartalanítást, mint a férfiak.A férfiak a fiú cicát, kutyát nem akarják ivartalaníttatni.

2019. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Mi köze ehhez annak, hogy én nő vagyok? A párom ugyanúgy akarta az ivartalanítást mint én. Sajnos a kutya ösztönei és ivarszervi betegségei nem figyelik, hogy a gazdi milyen nemű.
2019. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező egy perverz muki és biztos az animal sexre izgul
2019. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

(magamat is "ivartalaníttatnám", ha engedné a törvény. mert már nem szeretnék több utódot)

2019. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha kan kutyám lenne, ivartalaníttatnám, de ivartalanított szuka kutyám van. Bármilyen nemű kutyám lenne, ivartalaníttatnám, ha nem lenne ivartalanítva. Inkább a férfiakat szoktam hallani, hogy emiatt problémáznak, mint hogyha a saját férfiasságukon is csorba esne ilyen beavatkozás esetén (mondjuk némelyik férfit sem ártana, hogy ne szaporodjon még véletlenül se...).
2019. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Szukáink vannak, de mindegyiket fiatal korukban ivartalanítottuk.
2019. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

#7 Hát persze, mert akad akinek a kutya (a "harcikutyának" bélyegzett ebek, hú de rühellem ezt a megnevezést) csak egy faroknövelő dizájnelem, hogy még nagyobb menőnek tűnjön.


Ha a kutya már nem "férfi" (???) akkor az ő büszkeségük bánja :D


(tisztelet a kivételnek, természetesen, és szerencsére akad belőlük egy csomó)

2019. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Eddig csak kan kutyáink voltak, nem ivartalanítottunk, de ennek semmi köze ahhoz, hogy én nő vagyok. Pláne, hogy a kutyák nem csak az enyém volt, férfi gazda is volt... :))
2019. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!