Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy alaszkai malamut...

Van egy alaszkai malamut kutyám. Kb 2 hete fogott egy patkányt, azóta nem nagyon eszik. Lehet, így elkapni valami betegséget?

Figyelt kérdés
Nem ette meg, csak megölte, a patkány nem volt véres, vagy ilyesmi.
2008. nov. 8. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lazán el lehet kapni igy betegésget.
2008. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mndenféle képen vidd el a Dokihoz.
2008. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a patkány elég érdekes helyeken mászkál ahhoz, hogy csak a megfogásából is baj lehessen. Akár a nyálával is elkaphatott valamit, vagy suttyomban megharaphatta a patkány, bármi lehet. Szerintem is doki; ha múló dolog lenne, két hét alatt rendbe kellett volna jönnie.
2008. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet... A patkány nagyon sok fertőzést terjeszt, minden szőrszálán is ezernyi bacilus van, szóval irány a doki!!
2008. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vizet sem iszik, akkor nagyon nagy baj van, mert az a veszettség biztos jele! De tény, hogy ilyen nyilvánvaló esethez köthető változáson nincs mit gondolkodni, orvos kell lássa minél hamarabb, én még vérvizsgálathoz is ragaszkodnék, hogy teljességgel biztos lehessek.


Tudom, hogy elkéstem a válasszal, de azért beírtam, hátha tanulságos lehet mások számára. Egyébként nagyon érdekelne, mi van azóta a kutyussal, mit mondott a doki, és úgy általánosan, mi a fejlemény az ügyben. Szerintem másokat is érdekelne..

2008. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Pestist is ők terjeszetik. 1ik kedves családom kutyája is belepusztult,mert megfogta a patkányt :( valószínű fertőzött volt.
2010. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!