Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondták, hogy a szomszédok...

Azt mondták, hogy a szomszédokat kérdezzem meg, hogy lehet -e kutyám. Melyiket?

Figyelt kérdés
Ez egy hosszú, 2 emeletes ház. Szinten lévőt kérdezzem, aki mellettem lakik vagy fent is ? Kőből van az épület, fentre nem hallatszik semmi és az én szintemen az 5 lakásból ezen kívül egy van , amiben laknak. Közvetlen szomszédom nincs.
2019. jan. 31. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Fogom vinni sétáltatni sokat

, de most azon aggódok, ne ugasson, amíg nem vagyok itthon . Sokat alvó fajta , de állítólag minden sz@rt megugat. Macska vajon lefoglalja majd ?

2019. jan. 31. 13:54
 12/15 Metionin ***** válasza:
Kutyafüggő de keress rá a szeparációs szorongásra és olvass előre hogy hogy lehet megelőzni és kezelni ha előjönne.
2019. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt nézegettem. Sok séta és játék, plusz nevelés kérdése.
2019. jan. 31. 14:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Macskával óvatosan. :-D Az enyém eleinte az utcán simán megkergette volna a cirmosokat, ha nem tartom pórázon. Szerintem otthon is hasonló lett volna a reakciója. Más állattal jobb, ha összeszoktatod, mielőtt egyedül mered hagyni őket. Addig meg legyenek egymástól elzárva, ha nem vagy otthon. Akár külön helyiségben, akár kennellel.

Szomszédok esetén leginkább a falszomszédot érdemes megkérdezni, melletted, alattad, fölötted, ha van erre kikötés. Én azért nem kérdeztem körbe, mikor kutyám lett, mert több kutya is él a lépcsőházban, az én emeletemen is van másik, fölöttem is van, tehát a lakók már megszokták őket, a lakás meg sajátom. Ha zajt csinálna, gondolom, arról valahogy azért értesítenének.

Létezik nyugtató, amit lehet alkalmazni stresszes állatoknál, ha mindenképp szükséges. Én azt csinálom, hogy 2 órás időzítőre állítva bekapcsolva hagyom a tévét (szokta nézni), illetve van egy mozgásérzékelős izzóm, azt beállítottam a kutya közelébe. De tervezek egy bébiőr kamerát is beszerezni, akkor mobilon is követni tudom, mit csinál.

2019. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs tévém, marad a laptop. Valami enyhe nyugtató megoldást keresek neki először. Szokja meg a macskákat és hátha nem értem fog nyüszíteni, ha megyek dolgozni.
2019. jan. 31. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!