Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg elkábítják a kutyámat...

Tényleg elkábítják a kutyámat a kozmetikában?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én erről nem tudtam... :( az volt furcsa, hogy soha nem engedte meg, hogy ott maradjak, megnézzem mi történik (pedig direkt kértem!!) azt mondta, hogy nem, mert zavarom a kutyát a jelenlétemmel... EGy csajnak meg egy másik kutyakozmetikus mondta, hogy az ilyen helyeken 99%, hogy elaltaták a kutyát, elkábítják, hogy olyna kis fáradt lgye, hogy tudjon vele dolgozni! Tud erről valaki valamit?? Ha ez igaz, akkor szerintem rohadt nagy szemétség... ha valami ilyesmi dologgal terhelik a kutyámat, arról illene engem tájékoztatni, nem??! Amugy semmi gond nincs a kutyámmal, szelíd, és én is szoktam itthon fésülni, már meg is nyírom... SZóval haze igaz én többet nem viszem oylan helyre, ahol nem nézhetem végig. AZ tuti! nagyon kiakadtam, nekem ez újdonság volt, és kicsit duuurva.... :(
2010. jún. 30. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenről nem hallottam. De mikor fizetsz, nem szoktál rákérdezni, hogy mi kerül annyiba?

Egyébként egy kutyakozmetikus nem orvos, nincs felhatalmazva arra, hogy elkábítsa az állatot. Szerintem ez hülyeség..

2010. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sok dolog van amit a kedves gazdinak nem kötnek az orrára
2010. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Milyen fajta a kutyád? Nekünk westink van, mindig ott kell lenni mikor a kozmetikus nyírja, mert egyedül nem tudja megfogni. Ha nem bír vele, akkor kiköti.

2010. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vannak ilyen helyek. Nálunk se engedték, hogy ott lehessünk, bár őt nem kábították el viszont megnevelték. Gondolom kapott már taslit:S Azóta kozmetikust váltottunk és a kozmetikus jön házhoz, és a saját környezetében van a kutya, ott a gazdi is és látod, hogy mit csinál vele a kozmetikus. Szerintem ez a megoldás 1000x jobb, mintha otthagynád. Azóta fél is arra menni a kutyám amerre a volt kozmetikus lakik.../biztos megvan rá az oka/mellesleg azért is váltottunk, mert rühes lett, és teli volt vágásokkal:S Na szóval bármi lehet, és megtörténhet.
2010. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Édesanyám kutyakozmetikus és ez hülyeség hogy elkábítják a kutyákat. Semmit rosszat nem csinálnak vele... Egyébként tényleg nem jó, ha ott van a gazdi, mert a kutya nem marad nyugton és nem lehet rendesen nyirni a kutyust. Nálunk se maradhat itt sose.
2010. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
szia!nem akarlak el keseriteni de mikor én vitem az uszkárom kozmetikushoz akkor az elözö gazdinak se engedték hogy be menyen és egyszer csak a kozmetikus kirohan a kutyával az ölébe és a kutya nem volt magánál vagy ugy 15 percig a gazdája el is vitte és nem fizetett mondjuk ez érthetö na ez után csak a kutyámat olyan helyre vittem ahol én is bent lehetek nem is vittem be az elözö után.a kutyus gazdija nagyon ideges volt és szerintem fel is jelenteték mivel azt ordibálta hogy feljelenti és rá kb 2-3 hétre be is záraták a kozmetikust mert a kutyus elpusztult szegény:(nem tudom mit csináltak azal a kutyával de nagyon meg viselte:(
2010. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az elözöt nagyon jól ismertem mert a barátnöm ha valaki tudni szeretné:)nagyon sajnáltam a kis drágát:(
2010. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:

Kész vagyok! Ilyet még nem hallottam.

Én nem voltam még csak olyan helyen, ahol ott lehettem a kutyámmal. Egyik helyen ott hagytam, de ott meg az utcára néző ablak van, bármit látni lehet. És tuti nem kábították, mert utána panaszkodtak, hogy ellopott egy szendvicset.:)

El kell törni kiskezét, amelyik ilyeneket csinál!

2010. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg hülyeség, hogy nem maradhat a gazdi. Akkor mit csinálnának az én kutyámmal, ha nem én fogom, hanem egy teljesen idegen, akkor nyüszít, sír, hisztizik, ficereg. Nem is tudná nyírni. Ő majd jövő tavasszal megy először kozmetikushoz, mert amikor már érdemes lenne vágni, addigra bejön az ősz. Kíváncsi leszek rá.

Amúgy én is hallottam már nem egy helyen, hogy elaltatják. Hát az enyémet nem fogják.

2010. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
hát kiképzőm mesélte , hogy van olyan ismerőse akik kutyakozmetikus.Náluk nem kábítják a kutyát , de ha nagyon izgága , és semmiért sem engedi hogy mondjuk nyírják , úgy "felkötik" a kutyát hogy moccani sem bír , szóval ha olyan a kutya nem sz4roznak vele , én eltudom képzelni hogy valahol kap egy enyhe nyugtatót.
2010. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!