Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg elkábítják a kutyámat...

Tényleg elkábítják a kutyámat a kozmetikában?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én erről nem tudtam... :( az volt furcsa, hogy soha nem engedte meg, hogy ott maradjak, megnézzem mi történik (pedig direkt kértem!!) azt mondta, hogy nem, mert zavarom a kutyát a jelenlétemmel... EGy csajnak meg egy másik kutyakozmetikus mondta, hogy az ilyen helyeken 99%, hogy elaltaták a kutyát, elkábítják, hogy olyna kis fáradt lgye, hogy tudjon vele dolgozni! Tud erről valaki valamit?? Ha ez igaz, akkor szerintem rohadt nagy szemétség... ha valami ilyesmi dologgal terhelik a kutyámat, arról illene engem tájékoztatni, nem??! Amugy semmi gond nincs a kutyámmal, szelíd, és én is szoktam itthon fésülni, már meg is nyírom... SZóval haze igaz én többet nem viszem oylan helyre, ahol nem nézhetem végig. AZ tuti! nagyon kiakadtam, nekem ez újdonság volt, és kicsit duuurva.... :(
2010. jún. 30. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ki is nyirnám a kozmetikus ...

mondjuk nálam az alap, hogy nem hagyom ott a kutyám egyedül, végig vele maradok

2010. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hűűűűha! Köszönöm a válaszokat!! 1biztos: ezentúl akkor marad a kutya ilyen helyen ha én is maradhatok! Köszönöm mégegyszer a vélaszokat és várom a további tapasztalatokat! :)
2010. júl. 1. 09:26
 13/13 anonim ***** válasza:
eddig 1x nyírtam elkábított kutyát, a gazdája már úgy hozta be.. nem lehetett vele semmit kezdeni, mert nem bírt még felállni se. le kellett tolni a szőrét géppel, és még ez se volt egyszerű, annyira el volt szegénykém ernyedve. a legvégső utáni esetben szoktak nyugtatót adni a kutyának, bár én még ezzel nem találkoztam ott ahol vagyok. egyszerűen nincs értelme. ha harap a kutya, szájkosár, és így kihozni belőle amit lehet, ha nem lesz olyan szép, akkor sorry, otthon nevelni kéne, de ebből nem szokott gond lenni. néha kell, h ott legyen a gazdi a kutyával, de vannak kutyusok, akik inkább izgatottak lesznek. minden az adott szitutól függ, de többnyire a gazdi szava a döntő, a kozmetikus csak javasolhat.
2011. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!