Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az első reakciód? (bővebben...

Mi az első reakciód? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha a kutyáddal sétálsz, vele foglalkozol, és hirtelen a semmiből oda ront két hatalmas kb 40 kg-os kutya, ember (gazdájuk) sehol?
2019. febr. 4. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
hát megijednék nyilván valószínűleg.. ha meg úgy van, hogy megtámadnak de ténylegesen akkor sajna leszúrom őket xD
2019. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A szokásos.


Spray vagy pisztoly, majd a paprika anyag az arcukba.

2019. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megijednék, a többi attól függ...
2019. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon megijednék az biztos. Viszont mivel az én kutyám is súrolja a 40 kg-t, valószínüleg gyorsan elengedném hogy ha harcolnak, meg tudja vèdeni magát és ne a pórázba akadjon be, engem rántson el stb. Közben meg ordítanék segítségért.
2019. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én felkapnám a kutyámat mert a 7,5 kilójával is nekimenne mindkettőnek:D
2019. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha barátságosan jönnek akkor nincs gond. Ha támadóan akkor az enyémről lecsattintom a láncos pórázt hogy ő is és én is tudjuk magunk védeni.

Amugy egyszer volt ilyen hogy egy nagy testű nekünk jött. Szóltam utána a gazdinak aki büszke volt a kiszökött kutyájára és hogy ránk támadt amig nem említettem hogy amugy az enyém majdnem megfolytotta az övét. Na azóta betudja csukni a kaput a kedves gazdi.

2019. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy 40 kilós kutya még nem olyan hatalmas.


Vagyis, viszonyítás kérdése, két kaukázusi mellett nem nagy darab.


Ugyanazt tenném, mintha 4 kilós lenne. Ha engedi befogom és befogadom (most pl még talán szóba is jöhetne)

De ha nem tudom, akkor minimum megpróbálom igazán gondoskodó szervezet kezébe juttatni.


Ha gondjaim akadnak, a helyi menhely tud segíteni.


Támadni nem valószínű hogy fog, mert 2 nála nagyobb, erősebb testű kutyával áll szemben, plusz én is itt vagyok. A kutyák csak legvégső esetben támadnak habozás nélkül, márpedig ha én nem szorítom sarokba, akkor az én esetemben nem támadna.

Persze mindig ott van az az 1% esély...

De ugyanez az esély meg van bármire életed minden egyes percében.

2019. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!