Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik fel a kutyaür...

Miért nem szedik fel a kutyaürüléket a gazdák, a parkokban, játszótéren stb?

Figyelt kérdés
Aki még nem lépet bele soha az ne válaszoljon.

2015. febr. 27. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, miért nem?

Mert emberből vannak. Azok között meg van olyan, aki nem szedi fel, eldobja , bármi szemét van a kezébe, odapisál, ahol éppen a szükség éri, kidobálja a felesleges dolgokat a lakótelepi ablakon, és lehetne sorolni.

2015. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez is igaz egy közterületi játszótéren,taknyos zsepitől,kutyaszarig sörösüvegig minden van a homokozóba,ja cigi cikkeket kihagytam. De hova vigye az ember a gyermekét ha nincs saját udvara.
2015. febr. 27. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Rá kell szólni, ha épp látod. Undorító szokás egyébként, mindenhol ezek a szarbombák. Ráadásul ezek miatt utálják az összes kutyást. Pont a minap ordítoztam egy jót valakivel, mert elkezdett üvöltözni velem, hogy ne engedjem be a fűbe a kutyámat, (nem játszótér)akkor elővettem a tekercs zacskót a zsebemből, hogy nézze, én fel szoktam szedni, ha termel az eb, erre ő, hogy de akkor se, meg őt nem érdekli, erre már én is bedühödtem és visszaordítottam... de igazából, ahogy végignéztem a füvet, hát meg tudtam őt is érteni, jó sok kupac volt szanaszét. Bizony nagyon lejáratja az összes kutyást az a tény, hogy sokan nem szedik fel.
2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szépen javul a helyzet, tíz éve sokkal durvább volt.
2015. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert primitívek. Kutyásként is zavar a sok otthagyott kupac, elég gyakran kerülök konfliktusba más kutyàsokkal emiatt. Van, aki a elkerített játszótérre viszi be a kutyáját, és nyugodt szívvel otthagyja, amíg bevàsárol. A másiknak ott lóg a pórázod a dizájnos zacskótartó, tele is van, de nem szedi a kakit, mert undorító. A másik kedvenc, az öreg mamik...neki fàj a dereka, nem fog hajolgatni.
2015. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Én felszedem, de azt nem értem, hogy miért vannak ennyire kiakadva az emberek azokra, akik nem szedik fel. Az nem zavar senkit, hogy egy négyzetméteren van vagy 20 cigicsikk? Meg hogy tényleg a taknyos zsepitől elkezdve a sörösüvegekig mindent eldobálnak az emberek? Na meg azokról a bunkókról akik a járdára köpködnek..azoknak miért nem szól senki, hogy ne köpködjön, és miért nem írnak ki róluk egy ehhez hasonló kérdést? A kutyaszaron kívül rengeteg más undorító dolgot otthagynak a földön az emberek, mégis mindig az megy, hogy a kutyások nem szedik fel...
2015. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

ma 13:20

Mondjuk azért, mert egy eldobott zsepire, csikkre rálépve nem marad olyan maradandó, illatos emlék a cipőtalpon, mint egy kutyagumi után.

2015. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Két ember van aki felszedi és aki nem.

Tényleg ezért ítélik meg a kutyásokat :( Pedig azért sokan tisztességesen felszedik. Csak látva pár olyat aki nem és le van húzva minden kutyás :(


Mondjuk nálunk is volt olyan játszótéren,hogy emberi szar volt a bokor tövében,papírzsepik rajta/mellette. Mivel a kutya nem törli ki seggét valószínű emberé volt. Na ez már tényleg undorító!!!!!


Sajnos azon a részen rendszeresen ez van,plusz sörös üveg,hányás,5 millió csikk.


Én ha a baráti körömből is eldob vmit,egy csikket egy,üveget,zsepit bármit. Rászólok,hogy ez undorító,ne dobd már el. Volt akit sikerült rá szoktatnom,hogy a zsepit,üveget ne az utcán hajítsa el.Csikkről már nem nagyon lehet leszoktatni az embereket :/


Köpések is rohad undorítóak én azt szoktam mosni a kutyám mancsáról -.- próbálok azért figyelni.

2015. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Azért könnyebb elkapni egy kutyást, aki a végtermék felszedése hiányában szépen odébbsétál.


És igenis tessék szépen rászólni, én is megteszem az erkélyről, ha látom, hogy odacsináltatják az ebet a kertbe szépen szólók és ledobok egy zacsit is:)


Az a lényeg, hogy tisztességesen kell szólni, mert akkor - jó esetben - tényleg elszégyeli magát az illető.

2015. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert tuskók.Érdemes rájuk szólni,udvariasan.
2015. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!