Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem néz ki szörnyen...

Csak szerintem néz ki szörnyen ez a kutya? A háta, a hátsó lábai. Mint valami gnóm. Pedig magyar tenyésztő kölyke!

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 8. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
"tenyésztő" Valami C senki.
2019. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom mi a fene bajod van vele ennyire, nyilván keverék kutyus, nem tehet róla, ahogy kinéz. De tegyél be ide egy képet magadról, kiváncsi vagyok hogyan fog esni, ha téged ítélnek meg a külsőd alapján!
2019. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Elég aránytalan, a háta és hátsó lábai nem értem miért ilyen csapottak, mintha direkt csipődiszpláziára tenyésztették volna ki.

Ez az egész pedigree kutyatenyésztés számomra arról szól, hogy unatkozó gazdagok kutyákat nyomorítanak meg kedvtelésből. Nem értem, miért kellet lecsapni a németjuhászok hátsó lábait, összezsugorítani a King Charles spánielek koponyáját hogy az már szorítja az agyukat és szemeiket, vagy elszorítani a mopsok és angol bulldogok légcsövét. Beteges hobbi, kutyabarát ilyet nem támogat.

2019. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem “pózolna” akkor szerintem ugyan olyan normàlis alakja lenne, mint más kölyköknek.
2019. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy tipikus "beállítja a tenyésztő a show pózba a kölyköt hogy kapós legyen" kép. Normálisan, természetesen és kényelmesen állva biztos vagyok benne, hogy egészen máshogy nézne ki a kiskutya.
2019. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem is ronda

.

A másodiknak:1.Ez egy kutya.

2.Ez egy agyon tenyésztett mutáns. De nem hiszem el, hogy szerinted ez normális kutya.

2019. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem részben a póz miatt ilyen. De amúgy sajnálom ezt a kutyust, meg bármelyik állatot ami túltenyésztés áldozata lett.
2019. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Szegény kutyus.
2019. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy jellegzetes póz, amibe beállítják a kutyákat kiállításokon.


Semmi baj sincs vele, a kutyának nem fáj, nem rossz neki, nem áll sok ideig így :)


Épp úgy meg lehet nekik tanítani, mint pl. az ültetést.

2019. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem keverék, fbn tenyésztő hirdetéséből vettem ki.
2019. febr. 8. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!