Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem néz ki szörnyen...

Csak szerintem néz ki szörnyen ez a kutya? A háta, a hátsó lábai. Mint valami gnóm. Pedig magyar tenyésztő kölyke!

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 8. 20:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
És milyen fajta akar lenni?
2019. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Csak a beállítás a rossz. Nem tudom miért pakolta hátra ennyire a hátsó lábait. Valószínűleg egy normális állapotában normálisan nézne ki a kutya is. De nézz videókat róla, ott kiderül az igazság.
2019. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha nem félne és nem csavarták volna hátra a lábát szerintem jól nézne ki. Boldogan aranyos lehet.
2019. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Milyen fajtának van csúfolva? Szegénynek az első lába se áll jól ha megnézitek.
2019. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak rosszul áll. Ha úgy állna, hogy a hátsó lábfejek a fara alatt lennének, akkor normálisan nézne ki, nem lejtene a háta.

De én sem ismerem fel a fajtáját, talán valami kopó féle? De nem magyar fajta, gondolom.

2019. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
2019. febr. 9. 15:28
 17/21 anonim ***** válasza:
hát ebből sem derült ki minek van árulva. mondok egy merészet, szerintem sufniszaporított.
2019. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A gazda se lehet túl komoly,egy v-vel írta, hogy törzskönyvvel. Azt meg kb. 10k-ért vesznek amilyet épp akarnak a kutyához,akár ufónak is be lehet jegyezve. szüleiről nem ír semmit. arról se hogy mire van szűrve. én valahogy nem hiszem el,hogy ez a kutyus fajtatiszta.
2019. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kép miatt nagyon hátra lett húzva a kutya hátsó lába így nem illik kutyát beállítani, német juhászokat szokták így, azok is borzalmasak..
2019. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Imperial kennel
2019. febr. 9. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!