Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák minden kábszert ki...

Kutyák minden kábszert ki szagolnak?

Figyelt kérdés
aszt tudom hogy fűvet kokot heroint és opátokokat meg ecstasyt meg meth et de mondjuk lsd t vagy gombát vagy gombát csokiba tömörítve
2019. febr. 11. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ajjajjaj... Te is szedsz valamit, ami építi le az agyadat, vagy csak ennyire hátrányos helyzetű családból származól, hogy ilyen förtelmesen undorító a helyesírásod?
2019. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom nem tudok írni ezért bocsi
2019. febr. 11. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amire kiképzik, azt jelzik.

Alap esetben biztos hogy érzik, de ez is csak egy szag a sok közül.

2019. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mibe tömörítik. A kábszerkereső kutyákat minden új szerre megtanítják.

A kutya nem úgy szagol, hogy hú, de jó illata van ennek a pörköltnek. Hanem minden egyes összetevőjét külön érzékeli. Ha kábszer van a pöriben, azt is érzékeli és már jelzi is.

2019. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak amit ismer szerintem.
2019. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzi mindegyiket, de ha nincs rá kiképezve akkor amit nem ismer annál nem fog jelezni.
2019. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelzi, amire kiképzik, egyébként érezni érzi a többit is.
2019. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!