Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 éves kutyám otthon...

Van egy 6 éves kutyám otthon lehet hagyni amíg dolgozom?

Figyelt kérdés
Szüleinek élek és szeretnék külön költözni és amíg dolgozom otthon hagyhatom, idáig mindig volt vele valaki itthon nem tudom hogy meg e szokna

2019. febr. 24. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Adj neki kaját vizet és ha hazaérsz és nincs udvarod akkor ki viszed sétálni. Nekünk is sokszor egyedül van a kutyánk.
2019. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, a kapcsolatotokban te vagy a domináns, vagy a kutya. Mert ha mindig ajnározod, akkor ugyanolyan szeparációs szorongása lesz, mint egy kisgyereknek. Szomszédokat kérdezd majd meg, nem ugatott-e egész nap, amíg nem voltál otthon, mert akkor szeparációs szorongása van és az szenvedés neki (meg a szomszédoknak is).
2019. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha muszáj, de ha eddig mindig volt vele valaki, akkor ugyanúgy szoktatni kell az egyedülléthez, mint egy kicsit. Először csak 5-20 percre mész el, aztán, ha minden OK, egy fél órára, stb. Hosszú folyamat is lehet.
2019. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Kutyanapközibe szokták az ilyen kuyákat vinni!
2019. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk olyan nincs
2019. febr. 24. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én elkezdeném becsukni a szobámba és nyomatékosan megkérném a szüleimet, hogy ne engedjék ki, ne foglalkozzanak vele, csak ha nagyon gáz a helyzet(pl ugat, vonyít órákon keresztül). Majd a lakásban pedig fokozatosan szoktatnám az egyedülléthez.
2019. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatos szoktatással otthon lehet hagyni, én sem tudom másképp megoldani. Ha szólna valamelyik szomszéd, hogy zajt csinál, természetesen tennék ellene, de akikkel találkozni szoktunk, ők mindig széles mosollyal üdvözlik, és senki nem tett még panaszt, mozogni meg mozgunk lihegésig. :-) Enni-inni kap.
2019. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ahogy írják, szoktatni kell. Kölyökkutya talán könnyeben megszokja a dolgokat, így 6 évesen nagy változás lesz, de ha nincs más megoldás. Valamiből etetni kell őket, meg dokit fizetni.
2019. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!