Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak? A kutyam...

Mit csinaljak? A kutyam lenyelt egy darab alufoliat

Figyelt kérdés
Adtam a kutyamnak enni es kozben nyitva volt az ajto es bejott. En egy pillanatra kimentem a konyhabol es azt lattam hogy foliastul eszi a kajat. Megprobaltam kivenni a szajabol de nem engedte es csak morgott. (atlaszto alufolia volt) Es nagyon nagyon aggódok erte mert meg sose volt ilyen mindig nagyon figyeltem ra:( Nagyon szeretem a kutyámat es nem szeretnem elvesziteni:( Vele nottem fel:( Mit tegyunk? Kifogja kakilni?

2019. febr. 27. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Adjatok neki valamit, ami meghajtja, a házi praktikák általában 1-2 dl olajat szoktak javasolni, úgy valószínűleg könnyebben kijön, de amúgy ez sajnos szerencsétől függ, lehet simán végigmegy rajta, lehet, hogy megakad, ha ma éjszaka fájdalmat jelez azonnal menjetek dokihoz, de nagy eséllyel holnap kijön, ha mégse akkor doki.

Írj majd, ha kijött esetleg, remélem, hogy minden rendben lesz :)

2019. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
A mi kutyáink egész fonott szőnyegeket ettek meg, ami vagy elöl vagy hátul, de mindenképp kijött, szóval nyugi.
2019. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne egy röntgen v ultrahangos vizsgálat. Legalább látni lehetne hol tart a lenyelt fólia darab? Hasmenést,hányást előidézni a kutyusnál csak legyengíti a szervezetét és nem tudjuk mi lesz a vége.Mindenesetre aranyos válaszolók kerültek a felületre,nagyon aggódnak a kutyusodért!
2019. febr. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Van is okuk aggódni, az alumínium rákkeltő lehet.
2019. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Mi lett a kutyussal? Kijött a folpack, vagy voltatok állatorvosnál?

2019. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hála Istennek kikakilta:) nagyon boldog vagyok hogy Nem történt vele semmi komoly :)
2019. febr. 28. 19:43
 17/20 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Örülök neki, hogy a kutyus különös komplikáció nélkül "megemésztette,, a folpackot. Szerencsétek volt! ;)

2019. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen en is nagyon orulok neki hogy minden rendben van vele:)
2019. febr. 28. 20:49
 19/20 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nagyon szeretem vele nőttem fel :)
2019. febr. 28. 20:50
 20/20 anonim ***** válasza:
De jó! Nekünk is a kutyusunk nagyon rendes, de a szájából nem lehet kivenni semmit mert morog. Mondjuk egy 40 kg. kutyánál már más, mint egy 5 kg.-nál. Miénk MINDENT megeszik, Kijött már belőle szemüveg-törlő-kendő, (5-6 hónapos volt) Hajgumi, ami nagy volt (7-8 hónaposan) szóval rengeteg dolog. De a kutyám nem csak zsepiket evett, hanem sokkal veszélyesebbeket is. Egy alufólia (Egy 40kg kutyának) semmi, ha nézzük a mikutyusunkat. :D
2019. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!