Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! A kutyam egy napja nem...

Sos! A kutyam egy napja nem pisil a mutet utan. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan mutottek es azota nem pisilt. Nagyon ideges vagyok miatta . Sokat iszik. Miert nem pisil????? Az orvosnak momdtam azt mondta majd fog. De ennyi ideje hogy nem pisil? Foleg hogy sokat ivott.’nagyon aggodok.
2019. febr. 27. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, kan?
2019. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Szuka es a labat mutottek .
2019. febr. 27. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel egy állatorvosi ügyeletet, hogy ez van. Mert akkor az nem normális. Legalább egy UH felvétel jól jönne.
2019. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Én nem értem, miért hiszi mindenki azt, hogy egy állatorvos helyett majd mi megmondjuk hogy mi normális és mi nem?


Nem való neked állat.

2019. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Lehet normális is és nem is.

.

Az viszont nem normális, az helyett, hogy állatdokihoz vinnéd, itt érdeklődsz - és kapsz egymásnak ellentmondó tanácsokat.

Igaz, ez inggyé' van.

2019. febr. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira idiotak vannak itt komolyan mondom. Voltunk allatorvosnal, irtam is. Es ma is megyunk. De attol aggodhatok nem??? Es erdekelhet esetleg mas kutyas tapasztalata. Azert van ez az oldal. Akinek nem tetszik huzzon innen. Jaa es azota pisilt a kutya, csak hogy megosszam a tapasztalatomat....
2019. febr. 28. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves #4 és #5.


Nem kéne átesni a ló túloldalára.


Igen, valóban irritáló, amikor a kérdező állata láthatólag szenved, és úgy vár távgyógyítást.


Ez a kérdező nem ilyen. Ő volt dokinál, és viszi is a kutyát.


De a műtét olyan dolog, amit nem minden gazdi tapasztal meg. Lehet, hogy történik valami szokatlan, ami amúgy teljesen normális ebben az esetben, vagy épp egy jelentéktelennek tűnő dologról derülhet ki, hogy komplikáció.


Szóval szerintem a Kérdező teljes mértékben joggal tette fel a kérdést.


De ényleg mindig az a legjobb, ha rácsörögsz a dokira - így gyorsabban jutsz pontosabb infóhoz.

2019. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Annyira idiotak vannak itt komolyan mondom. Voltunk allatorvosnal, irtam is. Es ma is megyunk. De attol aggodhatok nem??? Es erdekelhet esetleg mas kutyas tapasztalata. Azert van ez az oldal. Akinek nem tetszik huzzon innen. Jaa es azota pisilt a kutya, csak hogy megosszam a tapasztalatomat...."


Ezen az oldalon nem jellemző, hogy állatorvosok vannak jelen.

Ha én leírtam volna neked, hogy az én kutyám műtét után egy nappal pisilt először, akkor nyugodtan hajtottad volna álomra a fejed?

Pedig lehet, szerencsétlen helyzetben a te kutyádnak valami komolyabb oka is lehetett volna , hogy nem pisilt.

Így valóban az a helyes válasz, hogy kérdezd a műtétet végző orvost.

Tudom, hogy az ember , amikor félti a kedves állatát, azonnal tanácsot, megoldást akar. De tudomásul kellene venni, nincs mindenre ezen az oldalon tökéletes válasz. Ezért pedig nem kell felháborodva idiótázni azokat, akik a maguk módján válaszoltak a kérdésedre.

2019. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi. Mivel a lábát műtötték nyilván fáj neki, nem komfortos.


Ugyanígy jártunk. Már ott volt a dolog, hogy meg kell katéterezni, de még utolsó ötletként elvittem egy kutyafuttatóra, ahol sok a szag.


Elengedett egy kisbalatont.

2019. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!