Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tönkremegy a házasságom a...

Tönkremegy a házasságom a kutya miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve meghalt imádott kutyám,párom meglepett egy kölyökkel aki koprofágiás.

Folyamatosan vitaminozom,gyógyszert kap rá lemozgatom stb de fél éve nem lehet leszoktatni.Azóta folyamatosan ezen veszekszünk,mert munka mellett csak arra ügyelek,hogy a kutya aki lakásban alszik ne egye fel a xart.Nincs életem fél éve,azon rettegek,hogy a kutya anélkül végzi a dolgát ,hogy ott lennék /nappal kint van az udvaron/ és fellegeli és ezen veszekszünk a férjemmel. Ez nem normális. A kutya ezen felül szófogadó okos szeretnivaló -de ennyi ideget és keserűséget már nehéz elviselni. Valaki tud jó ötletet?



2019. febr. 28. 22:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ajándékozd el a kutyát. Mond meg a férjednek, hogy értékelted az ajándékát, de ehhez nincs türelmed.
2019. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#2 Ez egy gyönyörű 150ft(kölyökárban)-nemsokára tenyészszemlés fajtiszta kutya,-hogy altathatnánk el...Mellesleg szeterjük a fóbiján kívül.
2019. febr. 28. 22:58
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Ennek általában stressz az oka. A ti stresszetek kergeti bele ebbe a körforgásba. Tudom, hogy undorító, de nem fog belehalni ha megeszi. Ne törődjetek vele amikor nem tudjátok megakadályozni. Mikor látjátok rá kell szólni, elkerülni a lehető legtöbb hibázási alkalmat. Ennyi idősen már szobatisztának kéne lennie, az udvarra pedig lehet csak addig kiengedi amíg elvégzi a dolgát, + rendszeresen sétáltartni, hogy mozogjon + szobakennel. Még ez is kevesebb idő mint egész nap a kutyát lesni.

Az én kutyám is csinálta ezt egy ideig. Semmi baja nem lett tőle, abbahagyta.

2019. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Akkor viseld el és figyelj rá! Nézz utanna ezt is lehet kezelni!
2019. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Ja és lehet itt inkább neked lenne szükséged kezelésre, ha ilyen görcsös vagy.
2019. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm. -Szobatiszta.Sőt építettünk neki egy WC-kennelt oda küldjük két óránként majd zárjuk ha végzett-persze takarítom is ha a kutya nem látja.-mert azt vettem észre,hogy mint az anya kutya ezt takarításként csinálja vagy,hogy felhívja magára a figyelmet.-Kontroll alatt meg sem szagolja.

Három hétig sem volt gond de ma ügyfelek jöttek és nem tudtam figyelni....-na le is lett ordítva a fejem...

2019. febr. 28. 23:11
 7/32 A kérdező kommentje:

Görcsös' talán azért vagyok mert már mindent megtettem,utánanéztem...

A kutya beteg lesz a fellegelt széklettől!

2019. febr. 28. 23:15
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az enyémnek sosem volt semmi baja tőle, csak undorító volt. De mint mondom abbahagyta magától. Az biztos, hogy a kutya 100% tisztában van azzal az idegállapottal amiben élsz és ezzel őt is kiidegeled és még jobban csinálni fogja. Amúgy a kutyás témában biztos több tanácsot kapnál.

Esetleg szájkosár a kutyára amíg nem figyelitek? :D

2019. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Vizsgáltasd ki a kutyát, mert ha ezt nem hagyja abba egyhamar, annak betegség az oka.


[link]

2019. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#12 Köszönöm. Mint írtam szed gyógyszert,ki lett vizsgáltatva.


Aki a stresszt írta,nem kiabál semki a kutyával vagy mellette!

2019. febr. 28. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!