Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tönkremegy a házasságom a...

Tönkremegy a házasságom a kutya miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve meghalt imádott kutyám,párom meglepett egy kölyökkel aki koprofágiás.

Folyamatosan vitaminozom,gyógyszert kap rá lemozgatom stb de fél éve nem lehet leszoktatni.Azóta folyamatosan ezen veszekszünk,mert munka mellett csak arra ügyelek,hogy a kutya aki lakásban alszik ne egye fel a xart.Nincs életem fél éve,azon rettegek,hogy a kutya anélkül végzi a dolgát ,hogy ott lennék /nappal kint van az udvaron/ és fellegeli és ezen veszekszünk a férjemmel. Ez nem normális. A kutya ezen felül szófogadó okos szeretnivaló -de ennyi ideget és keserűséget már nehéz elviselni. Valaki tud jó ötletet?



2019. febr. 28. 22:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
68%

Én nem akarlak megsérteni, de ha egy drága, törzskönyves kutyával ennyi baj van, én lehet hogy reklamálnék. Rendes tenyésztő garanciát vállal. Eleve rendes az aki kakiban tartja?? Tudom, hogy az örökletes betegségekre és ehhez hasonlókra vonatkozik a garancia, de azért elég szemétség ha ő nevelte rosszul és most te szívsz vele, plusz allergiás is meg minden baja van. Én lehet, hogy 'lecserélném' (garanciával vannak olyan esetek amikor adnak másikat helyette) egy normális kutyára, bár TUDOM, hogy ez nagyon ridegen hangzik, de ennyi pénzt kiadok érte és komoly céljaim vannak vele, akkor elvárom, hogy megfelelő minőséget kapjak. Sajnos az áhított kutya nem mindig passzol a valóságban is a gazdához.

Plusz ahogy mondtam szájkosár szerintem jó megolás lenne addig amíg nem oldódik meg a probléma. Van olyan ami tömör, esélye sincs a kutyának kidugni a nyelvét,. Harapós kutyáknál is szokták azt csinálni, hogy kosárban tartják amíg nincs kiképezve és veszélyt jelenthet.

2019. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A férjed ordította le a fejedet? Ez lehet itt a nagyobb baj, nem a kutya viselkedése.
2019. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!