Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkisok miért érzik úgy,...

A yorkisok miért érzik úgy, hogy az ő kutyájuk nem is igazán kutya?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy rengeteg "yorkis" kérdés van fent, mintha bizony nem is kutyák lennének, hanem külön faj. Miért van ez? Talán azért, mert kicsi és "anyuci kedvence", gyerekpótlék, ezáltal más bánásmódot érdemel, mint egy átlag kutya? Vagy ez egyfajta "elit klub", mert aki yorkit tart, az nem is kutyás, hanem YORKIS, így nagybetűvel? Esetleg ők maguk sem szeretnék egyszerű kutyaként kezelni, mert olyan pici és törékeny, mégsem lehet úgy tartani, mint a többit? És miért nincsenek itt a csivavások, a westie-sek, pincseresek, stb? Nem rosszindulatból kérdezem, csak komolyan nem értem, segítség...
2008. nov. 9. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
kedves 4.!első vagyok.képzeld,mi vidéken lakunk,erdő mellett.imádnak kirándulni,van lábuk,és pulcsijuk is.ez egyáltalán nem túlzás,és havi egy fürdés sem.ezt ti nem értitek,és nem is vitázok senkivel.mindenki azt csinál a kutyájával amit akar.és elmondom,h más kutyákkal is csinálhatják azt amit írtál.pl ha neke lenne egy másfajta kutyám ugyan azt az ellátást kapná meg minden.és akinek van egy kis esze nem fürdeti minden nap,és nem fujkálja állandóan.attól meg nem lesz semmi baja,h 2havonta a kozmetikus befujja.ugyhogy ne beszél légyszíves minden yorkisról egyformán,azért mert van 1-2 picsa,aki ezt csinálja.ok?
2008. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
Köszi a lepontozást!!! Nem tudom, ki volt, de attól még nem írtam rosszat, pár éve tele volt a háziállat online fotójátéka westie fotókkal...
2008. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!