Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben a napi 3...

Ebben az esetben a napi 3 vagy 4 sétához szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés

Ha heti 2 nap kivételével este kilenc körül is le tudom még vinni, akkor maradhat ez az utolsó időpont vagy hagyjam el? Szokáskialakítás miatt kérdezem, most került hozzánk, 6 éves közepes testméretű kutyáról van szó.


Eddig így néz ki: reggel 7 körül van egy séta, délután 1-2 körül, majd este egy fél6 körül, illetve még akkor a kilencórási utolsónak.


2019. márc. 6. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem mindegy, hogy mennyi idő az a séta... ha bent van a kutya, akkor megfelel
2019. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
ja amúgy elhagyhatod az egyiket az estiek közül
2019. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A reggeli meg a délutáni rövidebb 20-30 perc általában, az esti egy órás.
2019. márc. 6. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hàt figyi. Ha reggel 7 kor viszed ki, akkor az utolsó ne este (délután...) fél 6-kor legyen már. Gondolj már bele. Szerencsétlen kutyànak kb 12 óràt kéne kibírnia reggelig. Te vajon bìrnád addig??? Persze hogy nem. Söt, szerintem még az este 9 is korai, én legalább 10-ig el húznàm.

Nàlam pl a reggeli séta szintén 7 körül vab (6:45), az esti utolsó pedig 11-éjfél körül.

2019. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!