Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » LEhet hogy tényleg "felesel"...

LEhet hogy tényleg "felesel" velem?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kutyum, nagyon szeretem. :) de néha van, hogy ha rászólok, akkor rám néz és ugat. Nem vicsorít meg semmi fenyegető dolog, csak ugat egy-kettőt, és ha rászólok hogy " ne pofázz vissza!" akkor nem scinálja.:D

meg ha anyuval veszekszem akkor kettünk közé ül és kiabál anyával. :D Miért lehet ez?


2010. júl. 2. 23:29
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
13%
A kutya nem ember, tudtad?
2010. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
tudtam, ezért fura. Amúgy bunkózni se kell. :)
2010. júl. 2. 23:34
 3/31 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nem felesel, inkább magyaráz, próbál meggyőzni. :)

amikor meg anyukáddal veszekszel, téged véd, ilyen egy hűséges kutyus.

2010. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
2.-kal értek egyet. amúgy édi lehet:):):) képet nem töltesz fel róla?:)
2010. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Biztos utánoz. Egyébként aranyos ez a viselkedés:)
2010. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
A macskám is ezt szokta, rászólok hangosan hogy NEM, olyankor mindig rámnéz és nyekereg egyet-kettőt:D
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egyértelműen azt hiszi hogy ő a főnök és joga van belep*fázni. Neveld meg mert ez elég idegesítő és később messzebre is mehet. Egyáltalán nem hinném hogy cuki vagy vicces.
2010. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ha mondok neki valamit szó nélkül megcsinálja, csak hozzáfűzi ezt... amúgy minden állatffajtánál (kutya, ló) megvannak az olyan emberek akik azt hiszik hogy attól hogy nem tökéletesen úgy csinálják az állatok amit ők akarnak, azért meg kell verni őket. Ha megcsinálja, ugyan mi a tökömnek bántsam?!
2010. júl. 3. 00:15
 9/31 A kérdező kommentje:
amúgy fel fogok tölteni képet, de valamiért a kepfeltoltes.hu nem engedi
2010. júl. 3. 00:15
 10/31 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy Ő is felesel a saját nyelvén..,anno saját kutyámnál is tapasztaltam!Mikor mondtam valamire hogy nem szabad vakkantott egyet-kettőt ezzel kifejezve nem tetszését:D
2010. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!