Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rémálom/álom vagy valami...

Rémálom/álom vagy valami betegség? (3 éves havanese)

Figyelt kérdés

Olyan problémánk van, hogy ritkan (szerencsere) amikor alszik úgy egy fél órája kb. hirtelen elkezdett hangosan szuszogni vagy nem is tudom mintha nem kapna levegőt és a szive majd ki ugrott a helyéről. Kicsit ijedtnek tűnt 3 percig csak nézett ki a fejéből

miközben simogattam. Simogatás közben a szive már nem vert olyan gyorsan.

Csak rémálom/álom lehet vagy valami betegség amivel érdemes lenne orvoshoz fordulni?

3 éves havanese



2019. márc. 12. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább àlmodik, ha tényleg nem gyakori. De ha biztosra akarsz menni, hívd fel az állatorvosod, telefonon is meg tud nyugtatni.
2019. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szokott ilyet, sőt, nyüsszög, rángatózik és néha még vakkant is álmában. Teljesen normális, ugyanúgy álmodnak ahogy mi is.
2019. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!