Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete volt a szuka kutyam...

2 hete volt a szuka kutyam ivartalanitason,10 nap utan varratszedesen, minden rendben volt. De ma latom az egyik varratot, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Vissza kell ot vinnem? Megprobaltam ovatosan kihuzni, a seb also vegeben all ki egy kis kek varratdarab, nem latom pirosnak korulotte, de egy picit mintha pupos lenne. Engedte, hogy piszkaljam, kenegetem orvosi javaslatra kis Neugranormonnal, szoval amugy sem erzekeny neki. Kihuzni viszont nem tudtam...ki fog az onnan esni? Miert nem lehet kihuzni?
2019. márc. 21. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne akard kihúzni, szólj a dokinak.
2019. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most hivtam fel az allatkorhazat, be kell vinni ot, hogy megnezze, mert kek a varrat, biztos nem szivodik fel, es igy csak gennyesedni fog. Leirtam, hatha valakinek pont az en kerdesem segit.
2019. márc. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!