Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Csütörtökre van csak orvosunk, addig is ha valaki tud kérem segítsen :)

Szóval hasmenése van és néha hányt is. Mindegyik olyan (bocsi hogy undi) mint a táp amit megeszik csak ugye már pépes. :S Tehát semmi nyálka, vér stb. De a táp nem lehet rossz mert a másik kutyámnak normál széklete van.

A kutyus nagyon boldog, szaladgál, játszik, semmi baja, csak hasmenés. És a tápot már nem is nagyon eszi meg. Most főzök neki rízst meg húst, azt olvastam hogy ilyenkor az jó neki. Ha én adom neki ugyanazat a tápot jutalamfalatként, vagy más kaját akkor azonnal bekapja.

Lehetséges hogy a stressztől van? Vagy hogy így "sztrájkol". Vagy ez lehetetlen?


2010. júl. 3. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
azért mert egyik kutyádnak jó a táp, attól a másik kutyádnak lehet h nem szívleli az emésztése. Rízs helyett zöldségeket adj a kutyádnak inkább, a rostok jót tesznek az emésztésnek. husi is kell persze
2010. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem hogy már 2 zsákkal megettek belőle, ez a harmadik és eddig egyiknek sem volt baja vele, neki sem.

És még annyi eszembe jutott, hogy pár napig más vigyázott rá, és Béres cseppet adott neki olíva olajjal, mert hogy az ő kutyája milyen szép tőle... oO Lehet hallotta, hogy én is adok neki, de én kutyáknak való cseppet és olajat nem! Ez árthatott meg neki? :(

2010. júl. 3. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább az lesz a baj hogy olíva olajat adtak neki. Olajat nem szabad adni a kutyának meg nagyon zsírosat mert meghajtja és rosszat tesz az emésztésének:S
2010. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áhh, gondoltam, mert ezen kívül csak egy dolog történt mostanában, hogy egyedül kell kint lennie és az stresszes...
2010. júl. 3. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát hidd el nekem, hogy a kutyád nem a stressztől fosik és hány, hanem az oliva olajtól.

Mire ezt elolvasod, már semmi baja nem lesz, ne izgulj.

2010. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért hányni csak egyszer hányt... Hát remélem csak ennyi a baj. De nem értem mert a másik kutyusra is ez az "illető" vigyázott és semmi baja...?
2010. júl. 3. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az tett neki rosszat hogy egyedül volt kint. Ha pár nap múlva normális a széklete és nem hány akkor nagyon valószínű hogy az volt a baja. De inkább nézesd meg dokival, az a biztos:) előző voltam
2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgyértem egész életében a másik kutyával volt kint de az beköltözött, és most egyedül kell kint élnie egy ideig.
2010. júl. 3. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden kutyának más az immunitása. Amelyik az egyiknek semmi bajt nem okoz a másiknak az lehet hogy nagyon káros. viszont az is lehet hogy bezabált a tápból. Nálunk előfordult véletlenül és akkor is hasonló tünetek voltak. Szóval ez is lehet:S
2010. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia az enyémnek csak hasmenése volt.reggel 7szer kakilt..elvittük orvoshoz még aznap és kapott szurit(péntek szombat vasárnap)és semmi baja nem volt utána.ő is jól érezte magát játszott stb
2010. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!