Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Csütörtökre van csak orvosunk, addig is ha valaki tud kérem segítsen :)

Szóval hasmenése van és néha hányt is. Mindegyik olyan (bocsi hogy undi) mint a táp amit megeszik csak ugye már pépes. :S Tehát semmi nyálka, vér stb. De a táp nem lehet rossz mert a másik kutyámnak normál széklete van.

A kutyus nagyon boldog, szaladgál, játszik, semmi baja, csak hasmenés. És a tápot már nem is nagyon eszi meg. Most főzök neki rízst meg húst, azt olvastam hogy ilyenkor az jó neki. Ha én adom neki ugyanazat a tápot jutalamfalatként, vagy más kaját akkor azonnal bekapja.

Lehetséges hogy a stressztől van? Vagy hogy így "sztrájkol". Vagy ez lehetetlen?


2010. júl. 3. 22:50
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:

Az olajtól lehet hasmenése.

Az enyém egyszer beszökött a konyhába és kilefetyelte a tűzhelyről a lábasból az olajat. 3 napig f...ott.

2010. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Este kapott rízst meg húst, azóta még nem kakilt csak egy icicpici hasmenést, de lehet hogy az még a tegnapi mert nem láttam a sötétben amikor takarítottam... Már ez is jobb mint eddig.
2010. júl. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!