Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell szét választani a...

Hogy kell szét választani a verekedő kutyákat?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy a herezacskót meg fogva szét lehet választani.Nem kutya viadalról van szó,csak ma kiszaladt a kutyám az utcára és elkapta a szomszéd kutyáját.A slag most be jött,de hanincs kéznél?
2010. júl. 3. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Menny oda fogd meg a sajatod nak a nyakan a bört a masikat meg rugdosd.. Barmilyen furcsa meg vadnak tünik nekem bjeön.. Vagy mennyoda huzd őket kiabalj ra és fujj a fülébe!
2010. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neveld meg a kutyád és kerüld ki az ismeretleneket.
2010. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
41%
"Azt hallotam hogy a herezacskót meg fogva szét lehet választani."<---tökéletes.
2010. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismerte a kutyát össze voltak már engedve játszani nem volt gond. Most porázon sétált és az enyém elkapta az utcán. Amstaff kontra golden r.
2010. júl. 3. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nemrég az én kutyámat is elkapta egy kutyasétáltatás közben -.-

kint volt a másik utcában 2 kutya a gazdájával.mindakettő iderohant és a kisebb leteperte szó szerint elsodorta.atán feküdt kutyám a hátán miközben a másik kutya haparta..aztán nagynehezen észrevette a gazdi és rászólt.én meg húztam az én kutyámat a másik kutya alól.aztán az én kutyám is vissza akart vágni utána....és végül az lett a vége hogy aztmondta h fogjammá meg a kutyám mert harap.....chh. amugy én más helyzetbe nemtommicsinálnék.xd kergetném húznám a kutyám és valószínűleg odarúgnék a másiknak.de ha nagykutyáról van szó..akkor nemtom az enyém kis tacsi és lány szal nemsok erő van benne..:S

2010. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban neveld meg a staffodat(rehabilitáció/szocializáció foglalkozás).

Verekedő kutyáknál egyébként nyakhoz,nyakörvhöz nyúlni TILOS,a saját kutya is hátrakaphat!

2010. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ne válaszd szét őket , mert a végén valamelyik , lehet hogy csak véletlenül, de téged harap meg.


Inkább előzd meg a bajt, hogy ne verekedjenek össze.


De ha megtörtént a baj...nos, a legtöbb esetben gyorsan végeznek a kutyák, lerendezik ki az erősebb, és kész. A legtöbb kutya nem ölni akar ilyenkor.

2010. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem, ha nem mersz odamenni a verekedő kutyák közé, ne legyen kutyád, ilyen egyszerű. a kutyatartáshoz hozzá tartozik az, hogy az ilyen extrém szituációkat is kezelni tudd. nekem boxerem van, már verekedett más kutyával, odaléptem, rácsapta ma fejébe és elhuztam őt onnan. azonnal lenyugodott.
2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Saját kutya is megharap ha megfogod a golyóit és elhúzod anná fogva. Próbáld csak meg-ekkora barom ötletet!
2010. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom, ti neveltetek-e már kutyát... de ha attól féltek, hogy a saját kutyátok megharap, vagy esetleg meg is tette, csak azt tanácsolom, hogy ne tartsatok kutyát!
2010. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!