Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinetetek lakásba melyik a...

Szerinetetek lakásba melyik a legjobb kutyafajta a basset hound, tacskó, angol bulldog, francia bulldog közül? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 01:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Hö!


Angol bullodog kizárva, mert az nagyon szuszog, horkol, a nyári melegeket nem birja ki. Xd

Tacskó ugatos, Bassett nem lépcsőzhető.

Francia bulldog nagyon jo, és szép, azt vegyétek...


Nekem amstaffom van 3.dik emeleten, nem ugat, jolérzimagát.


12/f

2010. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Én a bulldogokat alapból nem szeretem, és a nyáladzásuk megőrjít. Lakásba emiatt nem ajánlom.

A basset hound, hú hát az egy életstílus:D Ahhoz eléggé vissza kell lassulni, nem egy pörgős fajta.

Én a tacsit választanám mindenképp. A külseje, természete szerintem mindent visz:)

2010. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Tacskót lépcsőztetni TILOS. És ugráltatni is. A bénulás nem vicc. Bassetnak sem tesz jót.

Amúgy a többi közül, bármelyik mehet lakásba, ha természetesen naponta többször sétáltatod, minimum 3-szor !

Ha ezt nem tudod megoldani, akkor egyiket se tartsd lakásban.

2010. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem angol bulldogot ne válassz. Viszont a tacskót, és a francia bulldogot tudom ajánlani, mert nekem volt mind a kettő. A tacskó kicsi, néhány kg, nem hangos, és nagyon szeretetre méltó kisállat. A mozgásigénye szerintem neki a legkisebb a felsoroltak közül, és ő a legaranyosabb is kinézetre. Ráadásul, ha mész sétáltatni, akkor az öledbe is felveheted lépcsőzésnél, nem fogsz megszakadni, mert szerintem elég könnyű. Nekem is tacskóm van, ráadásul nem igényel nagy szőrápolást, mert rövid szőrű. (Kivéve, ha te hosszú szőrűt akarsz.) Ráadásul nem túl igényes kutya, nem fog rád haragudni, ha esetleg elfelejted egyszer kétszer levinni megsétáltatni, de arra vigyázz, hogy ne kényeztesd el. Na, és persze már csak az az egy dolog maradt, hogy ne felejts el neki valamilyen "wc"-t szolgáltatni, ugyanis ha nem viszed le mindennap(megszokott időben), akkor szagos lehet tőle a ház.

A francia bulldog, (szerintem neki a szagára/tisztán tartására külön figyelj oda) rettentő aranyos kis kutyus. Kicsit több a mozgásigénye mint a tacskónak. Na rá végképp nem lehet mondani, hogy hangos. Az viszont tény, hogy szuszog, de nagyon édes. :D Jámbor kis állat, gyerekek mellé is nagyon tudom ajánlani, csak úgy mint a tacskót is.^^

A bassethound, egyem a szívét gyönyörű kutya.*-* személy szerint nagyon szeretem. Sajnos ő könnyen elhízhat, mert nem a nagy mozgásigényéről híres. Ennek ellenére persze lehet olyan, hogy sokat mozog, de neki is kell egy hely, csakúgy mint az összes kutyának, bármelyiket is válaszd egy "kutyawc".


Szóval szerintem közölük válassz, az angol bulldogot nem ajánlom annyira. De, ahogy gondolod. Legyen időd rá, hogy sétáltasd, és foglalkozz vele.

Sok szerencsét! ;)

2011. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!