Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a rendelethez?

Mit szóltok ehhez a rendelethez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 4. 13:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

13 éves lányka...

Én is ismerek olyan staffot akire rá is ugorhatsz akkor se mozdul meg. De van olyan is aki már elintézett kb 10 kutyát és már jó pár embert is. Az ilyenek miatt van rangsorolva a kutya a veszélyesek közé. Oké, te nem tehetsz róla h a másik kutya hülye, de a tiéd nem. Neked ez csak előny, könnyebben megkapnád az engedélyt a tartására. De aki meg csak divatból tart olyan kutyát? Az itt nagyon is kibukik a sorból!

Én azért még annyiban szigorítanám a "jogsi" szerzését h az alap gyakorlatokat a kutya csinálja meg. Gondolok itt ül, marad, hozzám, állj, fekszik parancsokra. Azért ez minden gazditól és kutyától elvárható lenne, szerintem...

2010. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Dantes, ugye nem azt mondod, hogy bármelyik kutyát bármelyik ember meg tudja nevelni, csak meg kell tanulni...? Mert ez nem így van, vannak olyan emberek, akik akármennyi tanfolyamra is mennek el, képtelenek megnevelni egy kutyát, mert egyszerűen nem olyan erős és határozott a személyiségük, hogy képesek legyenek rá. Namármost pont egy csomó ilyen ember kompenzál, és vesz magának egy erős kutyát, mondván, este fél kimenni az utcára, majd a kutya megvédi...
2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Neked úgy tűnik hogy ezt mondtam? Mert nekem nem úgy tűnik.

Én azt hangsúlyozom,hogy nem a kutya veszélyes, hanem a gazda aki nem tudja megnevelni.

2010. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!