Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3 hónapos kölyök kutyánál...

2-3 hónapos kölyök kutyánál se jó hirtelen tápot váltani?

Figyelt kérdés
Ott is kb 5-6 napig keverni kell a régivel fokozatosan áttérve az újhoz?
2019. ápr. 4. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Miért kéne táppal kínozni? Csirkepörkölt!
2019. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sőt inkább a kölyköket viseli meg...


De alapesetben minden tápváltásnál muszáj a keverés.


Sose kevertem 6 napig, 3 nap alatt átállítottam mindig a kutyáimat. Ha vmelyiknek mégis hasmenése volt, akkor vettem probiotikum port az állat patikában amit pár napig kevertem a táphoz és minden oké volt.


Ha most hoztátok el új helyről akkor meg nagyon fontos,hogy azt egye amit ott is.. Új környezet,új emberek,elszakították a tesóktól,anyjától, ez már önmagában stressz, ha még új a táp is akkor garantált hasmenés lesz.

2019. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sose kevertem, ha a tenyésztő adott tápot akkor is a kutya idekerült és másnap már mást kapott.


Azóta is élnek boldogan.

2019. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Fajtától függ. Ha nem kevered, hasmenése lesz. Pl. azért egy keverék jobban elviselné, mint egy Border Collie.
2019. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó semmi köze a fajtához :D ilyen hülyeséget sem hallottam sose.


melyik kutya mennyire érzékeny az egyed függő


keverék kutya is lehet érzékeny,sőt a menhelyi mivel jó részt silány minőségű tápot kapnak a kutyák, és jobb minőségűvel etetnéd,biztos meghajtaná.


Viszont amelyik kölyök prémium tápon nevelkedett és prémium tápra váltanak át kevesebb eséllyel lesz hasmenés.

De hozzá teszem totál egyed függő, tehát lényegtelen,hogy menhelyi keverék, 200 ezres vagy 10 ezres kutya, ha érzékenyebb a gyomra mindegyiket meghajtja.

2019. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát én ugy tudom hogy egy majom egy tútós kanaépt 1 óra alat eszik meg a hösök terén fél 12 ben akkor ezzel az egyenlettel ki lehet számítani hogy a megfejtés = KIZÁRT DOLOG MERT ÉN NEM TUDOM !
2019. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!