Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ilyen a kutyám? Harap,...

Karina2222 kérdése:

Mért ilyen a kutyám? Harap, agresszív.

Figyelt kérdés
2 éves Akita keverék kan kutyáról van szó. Eleinte kisebb dolgok történetek mit pl a kajánál morgás, akiket nem ismer morgás, séta közbe morgás és ezekre sajnos nem figyeltünk oda! Egyre durvább lett a helyzet míg addig fajult hogy megharapta az egyik ismerősünk. Onnantól szájkosáral séta stb... De továbbra is folytatta ezt a viselkedés. Viszont ma betelet a pohár, hátra mentem a tesómmal hozzá (akit amúgy imád) majd hirtelen nekitámadt és amikor le akartam szedni majdnem megkapott ha nem lett volna ott testvérem férje nem tudom mi történt volna. Nagyon szeretjük és nem szeretnénk elveszteni. Mit tudnánk tenni? (negatív kommenteket hanyagoljuk)

2019. ápr. 7. 20:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

Azért érdekes itt pár válasz, meg a kérdező hozzáállása is.

Ha szájkosár rajta van, akkor ütöd?

Illetve valaki írta hogy ezt a fajtát nem szabad verni. Mert másikat igen?


Valóban el lettek rontva nálatok a dolgok.

Sajnos az, hogy 100+ trükköt tud a kutyátok, nem egyenlő avval, hogy jól nevelt és hallgat rátok. A mellékelt ábra sem ezt mutatja.

Házhoz járó kiképző kéne nektek.Egyedül nem érdemes próbálkozni, ha már ennyire elfajult a helyzet.

Ivartalanítás viszont nagyon fontos.

Illetve mennyit van mozgatva? Ha rendesen le van fárasztva, kevesebb energiája lesz már arcoskodni, úgy ti is jobb esélyekkel indultok az átnevelése terén.

2019. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! A kutya ivartalanítva van! Be íratuk kutyasuliba és hétfőn lesz neki külön óra!
2019. ápr. 10. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!