Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyát a...

Hogy szoktassam le a kutyát a nyüszítésről?

Figyelt kérdés

1napja van egy kölyök (11 hetes )kutyusom.

Éjjel vonyít ha felkel.Hogy szoktassam le?

Panelban lakunk így nem igazán merem megtenni ,hogy rá hagyom majd megszokja.A szobába beengedni,nem tudom mert még nem szobatiszta.Evvel Kapcsolatban is jöhetnek tippek.


2019. ápr. 8. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abab fogja hagyni, mihelyst megszokja hogy új helyen van. Én mindkét kutyámnál együttaludtunk az első éjjelen. Egy hang nem volt.
2019. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 napja van ott. Teljesen új környezetbe került, nyilván megviselte.

Simogasd, nyugtasd meg. Ne zárd ki, el, aludj vele egy szobában.

2019. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Új helyre került, még pici, és egyedül van, persze, hogy vonyít. Én beengedném a szobába és tennék le kutyapelenkát.
2019. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiányzik neki az anyja, testvérei.Még jó hogy nyüszít.Még 1 napja van nálad, már nem bírod elviselni?

Én a pici kutyát odavettem magam mellé az ágyba, soha nem nyüszített.Persze hogy sír ha magára hagyod.

Ha ennyire nem értesz hozzá, minek vettél kutyát?Először tájékozódni kellett volna,utána kutyát beszerezni.Nem fordítva.

Így ő issza meg a levét a te tudatlanságodnak.

Ő még olyan mint egy kisbaba, úgy kell vele törődni, míg meg nem szokja az anyja hiányát, meg az új helyet, folyamatosan-éjjel, nappal babusgatni kell.

2019. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Nem oltogatni kell ,hanem értelmes választ adni.És szóval sem volt róla,hogy nem tudok kutyával foglalkozni és ő inná meg a levét.Természetesen mellettem alszik még.A kutya pelus használatát még tanulgatja.
2019. ápr. 9. 21:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont azért kérdeztem rá,mert nem szeretném akkor is magam mellett altatni,ha nagyobb lesz és szeretném màr most szoktatni a helyére,hogy ne ahhoz szookjon hogy az ágyban aludhat.

A többiekenek köszönöm a választ.

2019. ápr. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!