Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák be engednek akármit...

Attila222 kérdése:

Kutyák be engednek akármit akárkit a területre mit kezdjek hogy kicsit agresszívabak legyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy rottweiler és egy rottweiler cane corso keverékekem a rottweiler az már nagy kutya vagy is már öreg 13 éves de a másik az pedig 1 és fél éves, az van hogy múltkor láttam hogy egy idegen kutya pisil bent a udvaron és a fiatal kutyám nem is figyelte nem is érdekelte itet nem tudok mit kezdeni akárki meg tudja itet simogatni és azt nagyon nem szeretem ha simogasak itet mit csináljak ezzel előre is köszönöm a válaszokat F/22

2019. ápr. 12. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szóval, szukád van. Az idegen kutya meg kan. Ha tüzel a szukád, jó eséllyel befedezi az a kan, még akkor is, ha az kisebb, mint a szukád. A szaporodásért sok mindenre képesek a kutyák.

Ha a gazda nem akar utódokat a szukától, ivartalanítja. Ha nem ivartalanítja, akkor figyeli a szukát és minden tüzelésnél elzárja minimum 3 hétre, hogy ne férhessenek hozzá idegen kanok.

2019. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ szóval lehet az miatt nem bántotta?
2019. ápr. 13. 15:37
 13/17 A kérdező kommentje:
Mivel szeretnénk kiskutyákat csak nem attól és még nem mivel még csak 1 és fél éves
2019. ápr. 13. 15:38
 14/17 A kérdező kommentje:
És szarintetek engedne magát?
2019. ápr. 13. 15:40
 15/17 anonim ***** válasza:

A kutya nemigen válogat. Ha tüzel és peteérés van, akkor felvesz bármilyen kant.

Miért akarsz egy keverék kutyától kölyköket? Mivel keverék, sokféle kölyke lehet egy almon belül is. Plusz, ha az öv hajlama is jó mélyen lakozik benne, a leendő kölykei is nagy valószínűséggel öröklik ezt a jellemét. Aki pedig elviszi az ilyen kölyköt házőrzésre, pont úgy fog ideírni egy idő után kérdést, ahogy te tetted most.

2019. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De az van ha kint van kutya akkor ugat meg minden vad veszejes de be jött és annak nem csinált semmit vagy oszt lehet nem látta mert kint voltam vele ott volt az is és majd el kapta itet nem bírtam vissza fogni
2019. ápr. 13. 16:14
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha tudja hogy otthon vagyok nagyon védi a házat de amikor nem vagyok otthon aszondja hogy nem is érdekli annyira
2019. ápr. 13. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!