Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhászkutya tartók!...

Kaukázusi juhászkutya tartók! Nem féltek tőle? Mégis csak egy 70 kilós izomtömeg.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek ugyan nem 70kg-osak és nem is kaukázusi juhászok, de elég nagyok. Eszembe sem jutott még soha félni tőlük. Az idegrendszerük rendben van, tisztelnek minden családtagot. Nem piszkáljuk őket evés közben, de bármikor el tudnám venni előlük az ételt is. Soha egy morgás nem volt még. Fel sem merül ilyesmi.

Szerintem ha valaki fél a saját kutyájától, az nagyon nagy probléma. A kutya érzi és így nem tudja tisztelni a gazdát.

2019. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát az enyém nem kaukázusi de jó nagy medve. Nem félek tőle bár néha belilul a combom mikor az ölembe ül (kiskorába engedtem és azóta azt hiszi még mindig pehely súlyú). Tehát a sajátomtom nem félek mivel minden mozdulatát ismerem már a szeme állásából tudom mikor akarja a macska kajáját ellopni szóval ismerem a kutyát. Ha kerti dísz lenne célzott nevelés nélkül akkor lehet tartanék tőle de így hogy szocializáltam, családtagként kezelem nem tárgyként amit etetni kell nem félek tőle.
2019. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik kutyámtol sem félek. Két Kaukazusi és egy Bully.
2019. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!