Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőstény vagy kan? Melyik a...

Nőstény vagy kan? Melyik a jobb? mit válasszak?

Figyelt kérdés
kapni fogunk 6 hetes kutyát,egyet hozunk haza, fiúkutyám volt már,de mindig elcsavarognak, a nősténnyel nincs ilyen gond?és az is van olyan játékos mint a kankutya? most vigyázunk hogy ne szökjön el, de azt is mondták a nöstény agresszívebb lesz.a kankutya viszont mindent meg akar izélni", :P de ivartalanitani nem szeretném,mert az irták,akkor nem játékos többé a kutya,lustább és depisebb lesz.mit válasszak?fiú vagy lány?
2019. ápr. 24. 19:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Azt a leborult mindenit... meg merjem kérdezni, hogy milyen "fajta" kutya?!


Nagy tételben merek fogadni - az értelmi szinten alapján -, hogy valami pibúkutya vagy sztaffffforsííí keveréket "kaptok".


Elárulom neked - azzal egyet értve, amit az előttem szólók írtak, mert az mind helytálló -, hogy a cigánysorról megett ivartalan pitbullkeverék szukánk mindent "megizél", ami él és mozog (az értelmeseknek: nyugi, még növendék, tiltva van, de ez egy ilyen előéletű kutyánál sok időbe telik. :) ). Na ezt add össze kispajtás... érthetetlen, mi?!

2019. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jézusom mindenki idegbeteg? :) na képzeljétek vicces de itt a gyakorin írták hogy hathetesen lehet elhozni ( rendes állattartó rokonomtól) de akkor 8 hetesen.oké. majd átküldöm a linket,a neten írták kutyatartásról,hogy ivartalanítás után depisebb lesz,nem játékos és kevesebbet eszik.ezért féltettem.előző kutyánk el volt kényeztetve,oltásokat is kapott,játékokat mindent,sajnos épp egyszer nem tudtam olyan gyorsan betolni a biciklit a gyerekkel a kapun,ügyesen kisurrant,szerintem befogta valaki,mert sokáig kerestük,az utcákon is csak más kutyákat láttunk,és negkötni se akarom nem is szabad.jobban vigyázunk majd.köszönöm hogy minden kérdezőt leordibáltok...szóval a nőstények tényleg bújósabbak? És mennyibe kerül az ivartalanítás?
2019. ápr. 26. 04:35
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mit írnak neten emberek, az állatvédelmi törvény szerint 8 hetes kor előtt nem hozható el.
2019. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]

14. § (15) * Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.


[link]


Az ivartalanítás árára van egy ajánlás az állatorvosi kamara részéről, de ettől az állatorvosok eltérhetnek. Ami biztos, hogy a kutya nemétől és testsúlyától függ, mennyibe kerül, minél fiatalabb, annál olcsóbb, és szukáknál valamivel drágább, mint kanoknál, mert szukáknál ez hasi műtét, kanoknál pedig nem.

2019. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Még ezt ajánlom olvasnivalónak:

[link]

2019. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
könyörgöm, egy ismerősömnél születtek kiskutyák és nekünk ad egyet,ti meg szaporitásról,meg állatveszélyeztetésről beszéltek.valaki félrevezetett,de biztos szólt volna ismerősöm,hogy majd csak 8 hetesen hozzam el a kutyust...mániákusok vagytok,komolyan ez már beteges.elsőre is megértettem hogy 8 hetesen..ezen vagytok úgy kiakadva???betegek vagytok....
2019. ápr. 26. 20:25
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd ivartalaníttassa a kutyáit, hogy ne legyen többször kölyök. Tele vannak a menhelyek.
2019. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt senki sem beteg, én legalábbis, köszönöm szépen, jó egészségnek örvendek.


Na viccet félre téve, igen, a rokonod szaporító. Nincs bejegyzett kennelneve, nincsenek szűrések, nincsenek papírok, nincs semmi. Egy utolsó mocsok szaporító, aki a kutyáját szüleszti - és nem, nem érdekel, hogy véletlen sikerült be az alom, ez nem mentség, ivarralanítson akkor - te pedig ezt tamogatod. Hat nem is tudom, ki akkor a "beteg"...

2019. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem törzskönyves a kutyám, de én menhelyről hoztam. Az ismerősödnél hány oltást kaptak a picik, hányszor volt féreghajtás, kaptak mind chipet?
2019. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

könyörgöm, egy ismerősömnél születtek kiskutyák és nekünk ad egyet,ti meg szaporitásról,meg állatveszélyeztetésről beszéltek.


Igen, ez pont az... Szaporítás és állatveszélyeztetés.

Ivarosan tartott kutya gondatlanságból, vagy szándékos szaporítással fial. 6 hetesen már túl akar adni rajta, holott a törvény 8 hetet ír elő.


valaki félrevezetett,de biztos szólt volna ismerősöm,hogy majd csak 8 hetesen hozzam el a kutyust...mániákusok vagytok,komolyan ez már beteges.elsőre is megértettem hogy 8 hetesen..ezen vagytok úgy kiakadva???betegek vagytok


Itt csak te vagy betegesen kiakadva.

2019. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!