Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyeli félre a kölyök...

Miért nyeli félre a kölyök kutyám a tápot?

Figyelt kérdés
Keverve eszik Happy Dog es Royal Canin tápot a 15 hetes keverék kiskutyám. Mivel sejthetően nem lesz nagy, ezért kistestű, kölyök típust kap. Többször előfordult, hogy arra lettem figyelmes, hogy köhög és szemmel láthatólag nem kap rendesen levegőt. Általában kétségbe esem és akkor összvissza nyomkodom szerencsétlent, mire feltudja köhögni, utána pedig folytatja az étkezést, mintha mi sem történt volna. Minden alkalommal nem figyelhetem, ha eszik és egyszerűen nem tudom mi lenne a jó megoldás..
2019. máj. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Evéslassító tállal próbálkozzatok és kisit áztassátok bele vízbe a tápot, hogy felpuhuljon.
2019. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg habzsol. Mi felöntjük neki vízzel a tápot és így nem tudja olyan gyorsan beszippantani a tápot.
2019. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!