Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozhatok kutyasztitt...

Hogyan dolgozhatok kutyasztitterként?

Figyelt kérdés
Szívesen vigyáznék kutyákra,macskákra,kisállatokra.Van erre lehetőség a nyáron?(diákmunkával vagy esetleg csak úgy magamtól otthon)
2019. máj. 5. 08:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
legalább próbálnád meg
2019. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Plakátoljam ki?Vagy hogy gondolod?Egyébként Miskolctól egy félórára lakok!
2019. máj. 5. 10:24
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Esélytelen. Legalábbis normális, felelős gazda nem adná be a kutyáját egy gyereknek, akinek sem tapasztalata nincs problémás kutyákról, helyzetekről, sem biztosítása nincs az esetleges gondokra. Eleve felelőtlen ötlet is!
2019. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Még mindig nem válaszoltál a kérdéseimre.

2019. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
érdekes külföldön már egy 12 évesre rábízzák a kutyájukat az emberek , itt meg egy 16 évesre sem?
2019. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De válaszoltam!Az 5-ös választ neked írtam!
2019. máj. 5. 11:16
 17/20 A kérdező kommentje:
egyébként 17vagyok!
2019. máj. 5. 11:16
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de nem bíznám rád a kutyám (1,5 éves dobermann)

Ha nem tudom, hogy jó helyen lesz, senkinek se adnám. Minimum pár hét, ez alatt nagyon sok találkozás kell, hogy 100%-ig biztos legyek abban, hogy megbízható vagy.

Sok kutya nehezen kezelhető, velük mit csinálnál? Kölykökkel kezdj első körben.

2019. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

“De az nem annyira nagy dolog hogy valaki ne tudná elvégezni!“


De. Észrevennéd, ha az egyik kutya beteg? Vagy ha hirtelen valami agressziót vált ki belőle? Esetleg rosszul lesz, mérget eszik fel az utcán?

Ez a munka nem csak abból áll, hogy simogatod a kutyusokat.

2019. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért sok dolgot végig kell gondolni...

Számlát nem tudsz adni.


Azt írod kisállatok. Felismered ha beteg egy hörcsög/tengeri malac/vadászgörény/macska stb?


Értesz annyira pl.egy macskához, hogy tudd kezelni ha retteg az új helyen és egész nap a kanapé alatt kuksol amíg a gazdi nyaral? A félelemből adódó agressziót is tudod kezelni? Van szökésbiztos szoba, ahonnan nem tud elmenni ha megijed?


Kapcsolatod van az állatorvossal ha a kutya pl.feleszik valami mérget az utcáról? Autód van amivel elviszed ha sos kell?


Engedélyed van erre a tevékenységre? Sok rosszindulatú ember van és nagyon megjárhatod ha valaki feljelent.


Fertőtlenítés, megfelelő felszerelések?


Ez nem ilyen egyszerű sajna.

2019. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!